ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Були б тренажери, а спортсменів виростимо!

Новости в Борисполе

Яскраві спортивні тренажери у мікрорайоні на вулиці Нова ІІ з’явилися минулого четверга. Вже того ж вечора новостворений спортмайданчик окупувала дітвора. Матусі катали там малюків, як на гойдалках. Старші ж діти самотужки, хто поодинці, хто парами, опановували ази користування спортивними снарядами, досі незнайомими для більшості з них. Навіть у черзі доводилося очікувати…
Хоча розраховані ці тренажери не лише на дітей. Так що тепер можна тренувати м’язи не лише на заняттях у спортивних клубах.
Директор Бориспільського центру спорту та фізичного здоров’я населення, голова ФСТ «Колос» Микола Костянець розповів, що на Новій ІІ встановлено вже третій спортивний майданчик. Перший облаштовано біля школи №7, а другий — неподалік будинку культури колишнього радгоспу «Бориспільський». Кожен майданчик налічує по сім тренажерів. Усі три спортивні комплекси коштували міській казні близько 110 тис. грн. Монтували тренажери працівники Центру спорту та фізичного здоров’я населення, а також фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Роботи проводилися у рамках двомісячника благоустрою.
До речі, у Бориспільському міському парку культури найближчим часом планується збудувати сучасний баскетбольний майданчик зі штучним покриттям.
Навряд чи існує кращий спосіб, щоб залучити до занять спортом якомога більшу кількість людей. Нові спортивні майданчики та зручні тренажери відразу знаходять своїх шанувальників.

Ірина ГОЛУБ

Источник

Оцени новость →
Просмотров: 839
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров