ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Краще раз побачити

Новости в Борисполе

Свій перший ювілей — десятиріччя Бориспільської спілки спортивного сучасного танцю відсвяткували нещодавно у клубі ДП МА «Бориспіль» маленькі артисти, їхні батьки і гості. Натхненником і організатором спілки стала хореограф Наталія Валеріївна Маркевич.

Увертюрою до виступів ансамблю бальних танців «Шарм», колективу сучасного танцю «Лідер-Данс» та естрадного танцю «Шарм-плюс» став парад танцюристів з нагородами, отриманими як в Україні, так і у Франції, Естонії, Федеративній Республіці Німеччина, Польщі, Чехії, Болгарії. Кубки, медалі і щасливі обличчя настільки вразили глядачів, що вони довго-довго аплодували юним артистам. Святковий концерт, як у калейдоскопі, показував, наскільки досконало володіють діти мистецтвом танцю. Недаремно на адресу Наталії Валеріївни Маркевич було сказано стільки добрих слів, побажань, як талановитому хореографу та ініціативному організатору.

Хвилюючим моментом став вихід на сцену її учнів. Вони пам’ятають свою першу вчительку танців і дякують їй за те, що вона відкрила для них такий красивий, благородний вид мистецтва. Це залишиться з ними на все життя. Фінал свята, коли на сцену вийшли всі учасники концерту, глядачі зустріли оваціями.

Наталія Валеріївна Маркевич, Бориспіль, хореограф, ювілей
Оцени новость →
Просмотров: 903
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров