ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

На адмінкомісію викликаються

Новости в Борисполе

Є така служба у міськвиконкомі як адмінкомісія. Хто її не знає, той не потрапляє у її поле зору. Ну, а вже ті, хто порушує елементарні вимоги нашого співжиття, мають зрозуміти, що треба відповідати за свої неправомірні дії. А це цілий «букет» порушень.

Особливо гострою проблемою є благоустрій міста. Коли побуваєш у різних мікрорайонах Борисполя, то часом дивуєшся: як можна засмітити територію, де, наприклад, нещодавно здано в експлуатацію кілька житлових будинків? Маю на увазі гігантський смітник, що на вулиці Головатого. Будівельники компанії «Тіара» не прибрали будівельне сміття, до якого додалися побутові відходи мешканців новобудов. Тож начальника дільниці В.А. Ткаченка й запрошують на адмінкомісію. Тож мова піде про те, що треба у найкоротші строки прибрати будівельне сміття. За проведені земляні роботи, а конкретніше — виритий без ордеру на виконання земляних робіт котлован біля будинку на вулиці Червоноармійській, 1 під будівлю доведеться відповідати Т.К. Меленні.

Сьогодні у списку чимало мешканців міста, які біля своїх садиб, магазинів, під балконами квартир накопичують сміття, гілля, дрова, пісок, будівельні матеріали, палять сміття. Це Л.М. Трукова, Л.Є. Лазоренко, М.С. Хоменко, А.В. Гагарінова, Ф.М. Євлампієв М.В. Гавриленко, Л.М. Шевченко, Т.П. Кулак, О.С. Фугера та інші.
У великому будинку на вулиці Робочій, 19 мешканець В.Д. Моргун затіяла самовільне переобладнання внутрішньоквартирної системи опалення, за що викликався на комісію кілька разів. Можливо, цього разу з’явиться, щоб пояснити свої дії і дізнатися суму штрафу, накладеного на неї.

Можна лише поспівчувати Л.М. Тютюн, яка несвоєчасно зареєструвала новонароджену дитину. Закон дозволяє зробити це протягом місяця. Пояснення затримки реєстрації таке: «Дитина поводилася неспокійно, плакала. Як з’ясувалося, у малечі зламана ключиця». Інший випадок стосується неповнолітнього, якому продавець магазину «Меркурій» на вулиці Ватутіна Л.А. Глитень продала пляшку вина. Штрафні санкції застосовують до дорослих дядь і тьоть за розпивання алкогольних напоїв з неповнолітніми. Категорично забороняється розпивання напоїв на виробництві. Минулого року, наприклад, у ДП МА «Бориспіль» було складено 8 протоколів щодо порушників трудової дисципліни. Їх звільнили з роботи та ще й винуватці сплатили штрафи. Протоколи на порушників вигулу собак теж розглядаються на адмінкомісії. Відповідно господарі отримують свої «нагороди» у вигляді штрафів.

Не побачив серед тих, кого викликають на адмінкомісію, представників підприємств, організацій, хто обклеює місто рекламними матеріалами типу «продається цемент, виготовлення вікон, встановлення ТV-тарілок, послуги таксі». Такими папірцями обклеєні стовпи, огорожі, дерева, під’їзди будинків тощо. Ефективніше оголошення давати в газети, а не клеїти будь-де, адже надрукований рекламний матеріал прочитають тисячі читачів. Та й місто стане чистішим, привабливішим. Чи не так?!

Віктор Співак

Оцени новость →
Просмотров: 951
Рейтинг: 5.0/3

Комментарии

avatar
1
1 Спам
Странных вещей каких-то уважаемы журналист написал: Процедура на самом деле простая. Протоколом об административном правонарушении инспектором по благоустройству (те ещё кони...) фиксируется онное. После этого данный протокол в течении пяти дней подлежит рассмотрению админкомиссией. В случае неявки нарушителя, админкомиссия рассматривает протокол без него и выносит постановление об административной ответственности, экземпляр которого направляет нарушителю почтой. Вот и всех делов-то. Автор же такого пафоса нагнал, что даже становится как-то непосебе при мысли о таинственной админкомиссии в серых капюшонах, перед которой нужно предстать и каяться.
На фоне явного самозахвата немаленького кусочка парка под летнюю площадку ресторана по типичному сценарию подобные статьи про доблестные админкомиссии выглядят убого и смешно.
avatar

Новости по теме

Новости партнеров