ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Пізнаєте? Так, це — наш Бориспіль!

Новости в Борисполе

Час благоустрою настав, шановні бориспільці! Журналістські розвідки газети «Вісті» свідчать, що Бориспіль перебуває у сміттєвому полоні. Куди б ми не пішли, куди б ми не поїхали, скрізь бачимо результати безкультур’я. Біля приватних садиб, біля промислових підприємств, торговельних об’єктів тощо купи, а то й гори піску, сміття, будівельних матеріалів, відсіву, обрізаного гілля. І, здається, немає тому зупину. Як правило, таке нехлюйське ставлення до чистоти і порядку у місті залишається безкарним. Штрафи 17-50 гривень за таке неподобство — курям на сміх. Бо як зрозуміти, що роками, особливо біля приватних садиб, з боку вулиці зберігається все вище перераховане. Міська влада, виробниче управління комунального господарства не в змозі очистити місто від непотребу, від усього того, що накопичили мешканці міста за рік. Лише разом, спільними зусиллями зробимо наше місто чистим, затишним, комфортним, красивим. Спробуємо?!

Фото 1 (вище): Таку не зовсім приємну картину можна побачити на вулиці Броварській, де межують дві будівельні організації — ВАТ ПМК-13 та ВАТ СПМК-530.

Під огорожею районної торгівельної бази «розмай» сміття. Сусіди з приватних будинків, розташованих через дорогу, під вечір приходять сюди, щоб викинути увесь непотріб, що накопичився за кілька днів.

На вулиці Ворошилова біля красивої офісної будівлі, як правило, на сміттєвому майданчику можна побачити непривабливу картину. Сміття, картон не пасує новій будівлі, що розташована поруч.

Багато років тому на вулиці Ватутіна вирили котлован під будівництво житлового будинку. Чи то забули будівельники, що треба будувати, чи то не вистачило коштів, але котлован став величезним сміттєзвалищем.

Ця спалена руїна на розі вулиць Ворошилова та Червоноармійської, з якої вчасно відселили мешканців, стала територією, куди жителі багатоповерхівок зносять непотріб. Сміттєвий майданчик за кілька десятків метрів…

Вулиця Завокзальна потрапила у об’єктив фотокамери лише тому, що між територією фабрики «Сортнасіннєовоч» та підприємства «Тамбрандс» є ще третій власник землі… Повний безлад зафіксовано на фото.

Таке жахливе видовище ми побачили на вулиці Карла Маркса поруч із будинком №30. Здається, такої сумної картини біля житлових будинків у місті ніде не побачиш. Враження таке, що сюди зносять сміття з усього Борисполя.

Безмежне сміттєзвалище нещодавно утворилося на вулиці Шевченка поблизу науково-виробничого онкологічного та кардіологічного центру Max-Well. Авторів такого неподобства поки що не встановлено. А жаль, адже мешканці міста повинні знати своїх «героїв».

Господарю ділянки, що на вулиці Шевченка по дорозі до заводу «Озон», непереливки. Стільки завезено сюди сміття, відходів будівельних матеріалів, що ні в казці сказати, ні пером описати… Такі «добродії», як правило, бувають анонімними.

Обов’язково звернеш увагу, проїжджаючи вулицею Завокзальною, на те видовище, що біля огорожі деревообробного ТОВ «Моріон». Та, певно, місце їм не під огорожею підприємства.

Перше «почесне» місце по засміченню Борисполя належить будівельній компанії «Тіара». Такої безвідповідальної поведінки певно не побачиш більше ніде. Будівельне сміття, непотріб, який зносять сюди жителі новобудов, не витримує ніякої критики. Цікаво, на який штраф заслуговують люди, причетні до такого неподобства?

На розі вулиць Гоголя та Горького багато років лежать залишки залізобетонних виробів та сміття. Оскільки вони нічиї, то доведеться взяти на себе важкий вантаж виробничому управлінню комунального господарства, ніби йому немає чим іншим зайнятися.

Гігантський котлован на вулиці Котовського, де колись відбувалися матчі на першість України з мотоболу, перетворився на величезне сміттєзвалище. Сюди зносять сміття як жителі навколишніх садиб, так і з магазинів.

Звідки взялася ця автомашина на вулиці Червоноармійській, ніхто не знає. Кажуть, що влітку з неї продавали кавуни. Продали та й забули. Тепер вона стала своєрідним контейнером для сміття. Невже авто за номером 068-32 КХ поставлено на вічну стоянку?

Хто першим приніс сміття на нейтральну територію поміж залізничними рейками — невідомо. Лише відомо, що ця «гора» по сусідству з автогаражами, розташованими на вулиці Глібова. Цікаво, що біля гаражів чистота і порядок.

Юлія Лисиця
Віктор Співак

Источник

Оцени новость →
Просмотров: 994
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров