ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Покарання стали жорсткішими

Новости в Борисполе

Автомобільний транспорт — найбільш небезпечний, адже саме за його участю відбувається левова частка ДТП. А тому контролю за правопорядком на дорогах останнім часом приділяється більше уваги.
З 16 листопада 2008 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху». Законом передбачено внесення низки суттєвих змін та доповнень до Кримінального кодексу України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, Бюджетного кодексу та майже до 12-ти законів («Про міліцію», «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги», «Про перевезення небезпечних вантажів», «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» та інші).
Наведу декілька прикладів. Так, за керування транспортним засобом у нетверезому стані (ст. 130 КУпАП) накладається штраф у розмірі від 2550 до 3400 грн. або позбавлення права керування на строк від 1 до 2 років, або громадські роботи на строк від 40 до 50 годин, або адміністративний арешт на строк від 7 до 10 діб.
За повторне протягом року вчинення порушення (керування в нетверезому стані) — позбавлення права керування на строк від 2 до 3 років з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого або громадські роботи на строк від 50 до 60 годин, або адміністративний арешт на строк від 10 до 15 діб.
При вчиненні двічі протягом року порушення (керування в нетверезому стані) передбачено позбавлення права керування строком на 10 років з оплатним вилученням транспортного засобу і на інших осіб — оплатне вилучення транспортного засобу.
За перевищення швидкості більше ніж на 20 км/год інспектор може накласти штраф у розмірі від 255 до 340 грн; а перевищення швидкості руху більше ніж на 50 км/год. суд може винести штраф від 510 до 680 грн або громадські роботи на строк від 30 до 40 годин. Так, нещодавно гр. Тригубенко М.М. 07.03.2009 року в районі 7 км північно-східного обходу м. Київ Бориспільського району, керуючи автомобілем «Тойота-Камрі», не дотримався швидкості руху, не впорався з керуванням і з’їхав у кювет, де зіткнувся з деревом. Наслідком таких необдуманих дій є те, що гр.Тригубенко М.М. зараз знаходиться в реанімаційному відділенні Бориспільської ЦРЛ.
Тож керівництво роти ДПС радить водіям обмежувати свій спортивний запал, позбавлятись подібних поганих звичок, щоб не підставляти під удар, перш за все, себе та інших учасників дорожнього руху.

В. Пилипчук,
командир роти ДПС із забезпечення супроводження та заходів в а/п «Бориспіль» при Управлінні ДАІ, полковник міліції

Источник

Оцени новость →
Просмотров: 862
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров