ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Позитивні перспективи вулиці Гоголя

Новости в Борисполе

До редакції звернулася жителька Борисполя Валентина Георгіївна Матлак, яка мешкає на вулиці Гоголя. Вона скаржилася, що під час негоди на цій вулиці «можна втопитися». Піввулиці заасфальтовано, а решта у дуже поганому стані.

Ми звернулися до начальника головного управління житлово-комунального господарства міста Володимира Івановича Аврамчука з проханням прояснити ситуацію.

— На 2008 рік були заплановані кошти на капітальний ремонт вулиці, — говорить він, — роботи на частині дорожнього покриття виконано. Через поважні причини інша частина вулиці залишилася не заасфальтованою. На цій ділянці повинні провести водогін. Невже треба було асфальтувати вулицю, щоб потім руйнувати все і прокладати водогін. Є у нас угода з ВАТ Броварське ШБУ-50 на виконання будівельних робіт по реконструкції решти вулиці Гоголя довжиною 570 метрів. Асфальтування буде продовжено у другому кварталі поточного року.

Відповідно до рішення сесії міськради, на цей відрізок вулиці передбачені кошти з місцевого бюджету. Проблеми щодо фінансування робіт, — говорить співрозмовник, — немає. Скажу про приємну новину, — продовжує В.І. Аврамчук, — виготовлено проектно-кошторисну документацію на будівництво тротуару на вулиці Гоголя, отже, дорога буде мати ще й тротуар.

Оцени новость →
Просмотров: 737
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров