ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Більярд у Борисполі не просто живе, а розвивається

Новости в Борисполе

Нещодавно в оновленому клубі «Профи» відбувся перший міський турнір із більярдного виду спорту, присвячений пам’яті старійшини цього виду спорту на Бориспільщині Миколи Миколайовича Коваленка.
У змаганнях взяло участь 32 учасники різного віку — молоді хлопці та дорослі чоловіки, які знаються на цьому виді спорту і не просто люблять пограти, а прагнуть досягти результатів, піднести свої уміння на найвищий рівень. Переймаються учасники турніру (вони ж постійні відвідувачі клубу «Профи») і розвитком більярду у Борисполі загалом. Адже на сьогодні у місті є поки що два серйозні клуби, де цінуються і вдало поєднуються якісна гра та приємний відпочинок. У планах не тільки розширення більярдної мережі по місту, а й вихід на обласний, а потім всеукраїнський рівень, яким опікується Всеукраїнська федерація більярдного спорту. З цією метою триває активна популяризація цього виду спорту серед населення, залучення нових гравців, надання відповідними закладами якісних послуг. Як приклад відповідального підходу до якісного відпочинку, місцевий більярдний клуб «Профи», де, власне, і проходив турнір пам’яті Миколи Коваленка.
У планах адміністрації клубу є проведення таких турнірів щомісяця, адже цей довів: більярд серед бориспільців користується неабиякою популярністю, охопивши вікові категорії (від 18 до 70 років) та зацікавивши як чоловіків, так і жінок. Гра в день проведення турніру тривала із 10-ї ранку до пізнього вечора. І в результаті призові місця серед переможців розподілилися наступним чином: 1 місце посів Максим Тютюн, 2 місце — В’ячеслав Деркач, 3 місце — Юрій Кизим. Переможці отримали кубки, медалі, грошові винагороди та привітання колег і всіх присутніх.
А ми нагадуємо, що двері більярдного клубу «Профи» відчинені для всіх бажаючих із 10.00 до 22.00. Для якісного відпочинку відвідувачам пропонуються кава, чай, пиво, прохолоджувальні напої, а також захопливі турніри з футболу чи боксу на двох сучасних широкоекранних телевізорах. І, звичайно, гра в більярд, умови для якої у «Профи» створені якнайкращі.

Юлія ЛИСИЦЯ

Источник

Оцени новость →
Просмотров: 806
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров