ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

ХРЕСТ — НА ХРАМ, ОРДЕНИ — НА ГРУДИ

Новости в Борисполе

На Миколая у Борисполі відбулася знаменна історична подія. Освячено хрест і встановлено на купол новозбудованої дзвіниці храму на честь Святителя і Чудотворця Миколая. На ці урочистості біля вже колишнього Книшового кладовища зібралися сотні бориспільців. На щоглах було піднято державний прапор України і прапор Борисполя.
Після молитви дорогий гість нашого міста Святійший Патріарх Київський і всієї України-Руси Філарет у своєму зверненні до присутніх сказав, що він щиро радіє, що нарешті в Борисполі з’явився храм Божий УПЦ Київського Патріархату, і подякував міській владі за сприяння у його будівництві.
— Ходіть до нього, не лише спостерігайте здаля, і моліться, щоб Господь дарував вам терпіння і привів вас до життя вічного, — сказав високий гість. — Слава Ісусу Христу! Слава Україні!
Міський голова Анатолій Соловйович Федорчук відзначив, що таких масових перепоховань, яке проведено в Борисполі на Книшовому цвинтарі, ще не було в Україні. Інформував, що комунальними службами виконано робіт на понад один мільйон гривень. Мер подякував усім, хто причетний до будівництва храму і пантеону Пам’яті, який незабаром буде створено на місці старого кладовища.
Настоятель Свято-Миколаївської церкви отець Микола відзначив, що нарешті восторжествувала справедливість — воскресла Свято-Миколаївська церква, зруйнована у тридцятих роках більшовиками. Від імені Патріарха він вручив високі церковні нагороди за заслуги у відродженні духовності в Україні та утвердження Помісної православної церкви ордени Святого Миколая-Чудотворця Андрію Миколайовичу Мазуру, Олегу Петровичу Медведю. А Володимиру Миколайовичу Гальцю — орден Святого рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ ступеня. Ще багатьох бориспільців нагороджено Благословенною грамотою УПЦ Київського Патріархату.

Володимир БІЛКЕЙ

Исходник

Оцени новость →
Просмотров: 750
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров