ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Якщо немає совісті

Новости в Борисполе

Від такого видовища жах охоплює людей. І ніхто, окрім тих, хто живе по сусідству, не вгадає адресу цієї руїни і сміттєзвалища. А це лише у якихось 75 метрах від кінопалацу «Європа», що в центрі міста. Адреса ж руїни — Червоноармійська, 2. Нещодавно, скажемо м’яко, тут жив нероба громадянин К. Це місце було пристановищем для таких же, як і він, — ледарів і пияків. Таке сусідство тривожило, в першу чергу, дитсадок «Сонечко». Та біля дитячого закладу була ще одна «видовищна» картина, так званий спортмайданчик. На ньому росли двометрові бур’яни і, звичайно, «процвітало» сміттєзвалище.
Цілий рік завідуюча ДНЗ «Сонечко» Людмила Валентинівна Косинська відстоювала право дітей мати пристойну територію. За допомогою спонсорів і батьків відгородилися від того неподобства огорожею. Вирішилась проблема і з відселенням громадянина К.
З території колишнього спортмайданчика вивезли кілька причепів сміття. Однак хатинка-пустка залишилася. Підлітки, які вешталися тут, підпалили її.
Кожного дня на території з’являється усе більше сміття. Хто кидає сюди пакети зі сміттям, засобами фото та відео не зафіксовано. Однак дозволю собі зробити припущення: відстань від сусідніх багатоповерхівок 50-75 метрів. Через відчай Л.В. Косинська попрохала виготовити барвисте оголошення. На ньому яскравими фарбами написано, що до контейнерів для сміття всього 50 метрів і прохання нести пакети саме туди, а не кидати непотріб через огорожу дитсадка.
Мабуть, мешканці сусідніх будинків роблять це через елементарну відсутність культури та совісті.
Доки вкривають землю сніги, не все видно, що «натворили» ці люди. Але прийде весна, і перед очима постане непристойна картина. І громадяни лаятимуть владу за той безлад, що натворили самі. То, може, зупинимося?

Віктор Співак

Исходник

Оцени новость →
Просмотров: 780
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров