ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Із мріями про небеса

Новости в Борисполе

Хто сказав, що нинішня молодь розучилася мріяти про небо? Звичайно, суворий прагматичний світ наклав свій відбиток на молодих, і кількість романтиків помітно зменшилася. Але небеса завжди заворожували…
Хоча, напевно, для більшості юних шлях у небо здається дорогою для обраних. Тим більше приємно дізнатися, що обирати кожен може сам.
Де краще можна познайомитися із професією авіатора, як не на аеродромі? Хоча не кожне авіаційне підприємство доступне для екскурсантів. Проте Борисполю пощастило. У місті розташований не лише міжнародний аеропорт, але й військова частина транспортної авіації. Саме з нею плідно співпрацює відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Бориспільського міськвиконкому.
Екскурсію для молоді на аеродром було організовано з нагоди Дня Збройних сил України.
Цього разу в гості до військової частини запросили невелику групу — в основному тих, хто займається у гуртках Будинку дитячої творчості.
Спочатку екскурсанти піднялися на літак для аерофотозйомки. Всі карти, що продаються в кіосках, спеціалізованих видавництвах, карти, якими користуються військові, карти автомобільних доріг — усі вони складені на підставі тих знімків, які роблять із подібних літаків. Роль екскурсовода виконував заступник командира військової частини з виховної роботи підполковник Олег Григорович Скрипкін. У дітей найбільше вражень залишилося від можливості посидіти у кріслі пілота, одягти навушники, потриматися за штурвал, понатискати на педалі… І вже небо здавалося не таким далеким і недосяжним.
Чи пов’яже своє майбутнє із небесами хтось із нинішніх екскурсантів? Навряд чи це головне. Важливо інше: молоді юнаки та дівчата отримали змогу доторкнутися до захмарної мрії. А таке можна відчути тільки зблизька.

Інна Кринична

Источник

Оцени новость →
Просмотров: 712
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров