ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

РОЗВАГИ, ПОВ'ЯЗАНІ З НЕБЕЗПЕКОЮ

Новости в Борисполе

Незабаром Новорічні свята. У кожній оселі засяють різнобарвні вогники гірлянд на красунях-ялинках. Скільки радісних миттєвостей принесуть вони дорослим і дітям!
Не хотілося б говорити про сумне, але іноді свято закінчується бідою. Найчастіше це трапляється внаслідок необережного користування піротехнікою.
В Україні широко розповсюджені різноманітні побутові піротехнічні вироби, які є обов'язковим атрибутом будь-якого свята. Користуватися піротехнічними виробами технічного й спеціального призначення, а також виготовленими самотужки категорично заборонено!
Постає питання, як піротехнічна продукція потрапляє до нашого споживача і чи законна вона? Однозначну відповідь дати неможливо, оскільки згадана продукція не лише виробляється вітчизняними підприємствами, що в своїй діяльності керуються відповідними нормативними документами, а й імпортується (легальними чи нелегальними шляхами) з-за кордону.
Для того, щоб піротехнічні вироби потрапили на прилавки наших магазинів, вони в обов'язковому порядку мають бути сертифіковані. Сертифікація побутових піротехнічних виробів здійснюється згідно з розділом 39 «Переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні» (затверджений наказом Держстандарту України від 30.01.02 №782/7070) відповідно до ДСТУ 4105-2002, п.4.2, р.5,6.
Феєрія салютів, постріли ракет, вибухи петард, конфетті, хлопавок, фонтани іскор та бенгальські свічки подобаються людям, але існує й інший бік яскравого видовища, яке дарує нам піротехніка. Статистика пожеж свідчить, що від початку 2006 року на території України від необережного поводження з виробами цієї категорії сталися 373 пожежі та загорання, на яких отримали травми (опіки обличчя, очей і кінцівок, пошкодження різних частин тіла тощо) 35 осіб. Якщо ви переконані, що Новий рік без феєрверка не свято, будьте обережні з усім, що вибухає. І тоді після святкування вам не доведеться складати кошторис для ремонту квартири та вирушати на лікування до опікового центру.
Нехай Новорічні свята пройдуть безпечно для вашої оселі та ваших друзів і рідних.

Тетяна Устимович

Источник

Оцени новость →
Просмотров: 727
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров