ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У «сердечному» відділенні тепер лікуватимуться з комфортом

Новости в Борисполе

Протягом останнього року практично кожні три місяці лікарня запрошує гостей на чергову подію. Цього понеділка приводом для зустрічі стало відкриття після ремонту кардіологічного відділення ЦРЛ.
Мені довелося бачити це відділення до ремонту, тож від нинішнього вигляду перехопило подих. Не приховували захоплення і гості, які зібралися того дня, щоб разом підсумувати зроблене: заступник голови Бориспільської райдержадміністрації Р.А. Бернадський, секретар міської ради І.І. Манько та представники партії БЮТ Ю.Б. Сороколат і В.В. Нагорний.
Головний лікар ЦРЛ В’ячеслав Вікторович Євтушенко з гордістю перелічував усе, що вдалося зробити тільки протягом останнього часу: відремонтовано гінекологічне відділення, наближаються до завершення роботи у неврології, проведено капітальний ремонт фтізіатричного відділення. Переселилося у більш зручне відремонтоване приміщення відділення переливання крові.
Ведуться ремонтні роботи на першому поверсі у приймальному відділенні ЦРЛ, триває ремонт рентгенологічного відділення. Окрім того, освітлено і заасфальтовано територію ЦРЛ, днями біля лікарні поставили нову автобусну зупинку.
Кардіологічне відділення Бориспільської центральної районної лікарні просило ремонту вже більше п’яти років. Зараз у палатах металопластикові вікна, нова сантехніка, вентиляція, зручні меблі. Оновлені та комфортно обладнані санвузли, душові кабіни. Облаштували також окремий санвузол з душовою кабіною для персоналу, про що медики раніше навіть не мріяли… А невдовзі відкриється ще й кімната релаксації, де пацієнтам допомагатимуть ще й за допомогою альтернативних методів, зокрема аромотерапії.
Можна зрозуміти радість завідуючої кардіологічним відділенням Марії Софронівни Рєзникової, яка щиро дякувала всім, хто зробив можливим нинішнє новосілля. Але їй важко було приховати гіркоту від тієї ситуації, в якій сьогодні працюють медики. Адже відремонтувати відділення — то лише частина справи. Потрібна сучасна апаратура, яка допомагала б у діагностиці та лікуванні хворих. За скромними підрахунками на неї необхідно близько 500 тис. грн.
Представники БЮТу вручили два телевізори, які будуть встановлені в палатах, і пообіцяли, що телевізорами забезпечать кожну палату.
Із вдячністю називали й інших спонсорів. Це і Володимир Ілліч Шалімов, і благодійні фонди «Борисове поле» та «Благочинність»…
Разом з тим гірко усвідомлювати ненормальність ситуації, коли доводиться сподіватися на спонсорів, а не на виважену державну політику.
«Це неправда, що медики звикають до смерті. Кожного разу, коли помирає хворий, лікар помирає разом з ним…», — у цих словах Марії Софронівни, яка все життя віддала медицині, звучав біль пережитих втрат і гіркота обмежених можливостей. Таким лікарям гріх не допомагати. Але чи ще надовго їх вистачить?

Ірина Костенко

Источник

Оцени новость →
Просмотров: 739
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров