ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Обережно, шахрай у рясі

Новости в Борисполе

Нас найняв на будівництво церкви Микола Кравчук. Сказав, що церкву будують коштом патріарха, тож проблем з матеріалами і оплатою не буде.

Ми хотіли заключити трудовой договір, але Кравчук Микола, відмовився. Каже – що ви церкві недовіряєте. Я настоятель, моє слово закон. Ну як не повірити. У нас на західній Україні священики шановані люди.

Чи були нарікання на вашу роботу збоку настоятеля ?
Ні нарікань на роботу нашої бригади не було. Перед святами він нам виплатив аванс і відпустив на декілька днів поїхати додому, а коли приїхали то виявилось, що ми вже не потрібні. Замість нас працюють вже інші. Віддавати зароблені нами гроші Микола Кравчук відмовився. Каже – що ви родичі мені, щоб я вам платив.

Якщо ми правильно зрозуміли то настоятель Свято-Миколаївської церкви, що на книшовому цвинтарі Микола Кравчук вас «кинув» ?
Кинув, та ще і як кинув. Ми від бориспільців чули, що він непорядна людина, але не могли повірити – адже він священик! А тепер повірили. Це шахрай у рясі виявляється не одних нас обдурив. Він добре нагрів собі руки і на перепохованнях могил. Хлопцям платив одну суму за перезахоронену могилу, а записував утричі більшу, а таких пере захоронень 1000-ча із добрим хвостиком, от і рахуйте. А ви думаєте звідки в нього гроші? Як він сам казав – що закінчив тільки семінарію, зарплати не отримує. Але при цьому найма квартиру в Борисполі, будує собі житло, має дві дорогі іномарки, і це тільки частина, але вже і на цю частину треба мати кругленьку суму.
Як вже ми удостовірились, цей настоятель заробля собі шахрайським способом. Він в одних людей навіть шахрайським методом намагався відібрати будинок. Так ті люди змушені були звертатися за допомогою в мерію міста.

Невже таке може бути в нашому місті ?
Ви, що не вірите? Ну так підіть у міськраду і все з’ясуєте! Він навіть тими грошима, що люди кидають в скриньку розпоряджається як хоче.

Шановні бориспільці ми перевірили деякі факти і вони нажаль підтверджуються. Настоятель Микола Кравчук – шахрай! Хитрий і підступний шахрай у рясі. Якщо і Вам щось відомо про його «фокуси»
Телефонуйте і розкажіть: тел.. 044 234-30-35; 044 235-41-77; 6-14-34.
Правозахисна організація РЧС.

Оцени новость →
Просмотров: 865
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров