ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Кожному пільговику – по талону

Новости в Борисполе

Із нового року у Борисполі планують започаткувати талонні перевезення пільговиків у громадському транспорті.
За досвідом впровадження такої практики бориспільські перевізники і відповідальні особи їздили до Свердловська Луганської області. Можна було б, звичайно, повчитися у ближчих сусідів – Броварського району, Ніжина, Білої Церкви, але у Ніжині, наприклад, пільговики мають право лише на 8 безкоштовних поїздок на місяць. У Свердловську ж – їх кількість майже необмежена, адже на руки кожному пільговику видається 128 талонів. Їх можна проїздити за півмісяця, а можна розтягнути і на два місяці.
Аналогічну практику хочуть започаткувати і в Борисполі, адаптувавши її до нашого міста. Наприклад, під час видачі талонів пільговикам процес буде продумано так, щоб максимально уникнути черг в управлінні соціального захисту, де, власне, і будуть видавати талони. Один із варіантів – кожен пільговик за день чи два отримує запрошення із зазначеним часом, коли саме він повинен з’явитися по талони. Таким чином планують і «розвести у часі» усіх міських пільговиків, і в максимально короткий термін забезпечити їх талонами.
В управлінні соціального захисту видача талонів буде на контролі: у комп’ютері буде видно, скільки талонів він отримав, скільки використав і скільки ще залишилося. А на самому талоні обов’язково буде зазначатися прізвище, ім’я та по батькові пільговика, його ідентифікаційний код і номер талона. Тут варто зазначити, що двох однакових талонів не буде. І без талона з одним посвідченням пільговик безкоштовно уже не проїде. Увесь процес проходитиме так: пільговик, заходячи у маршрутку, обов’язково показує водієві посвідчення і віддає талон. Водій у свою чергу повинен перевірити за посвідченням, чи талон дійсно виписаний на пред’явника.
Проте має ця ідея і проблему. Пов’язана вона із тим, що у Свердловську на місто і район працює одне управління соціального захисту, а у нас ці установи розділені. А тому виходить, що міські пільговики отримають талони і їздитимуть безкоштовно, а ось районним у Борисполі доведеться платити за проїзд. Те, як вирішити це питання, представники міського та районного керівництва наразі розглядають.

Оцени новость →
Просмотров: 710
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров