ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Кого «лічить», а кого калічить!

Новости в Борисполе

Наркомани знайшли новий шлях отримання «кайфу» — за допомогою препарату «Спазмолекс» чи навіть… звичайних протизастудних пігулок «Колдфлю»!
«Спазмолекс», на перший погляд, звичайні таблетки. Традиційно їх використовують як жарознижувальний і знеболювальний засіб. Хоча фахівці стверджують, що це важкий наркогенний препарат, у 10 разів токсичніший за героїн! Крім того, «Спазмолекс» продається вільно і коштує близько шести гривень. Це є пріоритетом для сучасних наркоманів.
— На жаль, наркозалежні люди знаходять засоби для отримання наркозадоволення у звичайних лікувальних препаратах, — повідомила лікар-фармацевт Валентина Цілик, завідуюча аптекою, що на вул.Шевченка у Борисполі. — Та якщо, наприклад, заборонити продаж цих таблеток, створяться негативні умови для тих, хто дійсно їх потребує. Найкращий спосіб уникнення нової хвилі наркоманії — запровадити контрольований продаж таких лікарських продуктів за рецептами, — вважає вона.
До слова, наркомани почали застосовувати навіть звичайні протизастудні таблетки «Колдфлю» в якості наркотика! Щоправда, тепер їм це не вдасться, адже «Колдфлю» оновився і став «Колдфлю N», що не має в своєму складі наркотичних складників, зазначили в аптеці на Київському Шляху.
В аптеці № 194 кожного вечора спостерігаються черги молодих наркоманів. Кому що — шприци, вату, перекис водню і т.і. Тут же нам і сказали, що їм відомо про те, що «Спазмолекс» дуже токсичний...
«Спазмолекс» розроблений в Індії. Коли в цій країні заборонили трамадол, «спритні» індуси створили новий препарат, який називався тоді «Золдіар». Змінилося тільки те, що вони додали до нього парацетамол. Основною діючою речовиною залишився гідрохлорид трамадолу.
— Мене вже не дивує, що підлітки просять заборонені для вільного продажу ліки, — зізналася працівниця однієї з бориспільських аптек. — Здебільшого купують маленькі ампули пеніциліну та мірні скляночки. Їх також використовують не з лікувальною метою, але заборони на вільний продаж подібних товарів немає.
Як стверджують аптекарі, минулої осені великого «наркологічного» нашестя не було, як, наприклад, два-три роки тому, коли щодня навідувалися молодики з дівчатами і вимагали продати їм «Ефект» та протизастудні засоби, що у великих дозах здатні викликати стан, схожий на ейфорію. Та все ж були ще випадки, коли до аптек міста зверталися люди із підробленими рецептами. Зазвичай, вони були з фальшивими штампами лікувальних закладів, перезняті на кольоровому принтері.
— Коли бачимо, що рецепти не справжні, вилучаємо підробку, — додала аптекарка. — Підлітки, які приносять такий псевдорецепт, здебільшого не обурюються. Натомість були випадки, коли дорослі люди приносили підроблені рецепти і з агресивністю сприймали нашу відмову. Крім того, дівчата часто купують «Спазмолекс», бо він зменшує біль під час місячних. Але, коли купують шість-вісім упаковок цього препарату, стає зрозумілим, для чого він їм потрібен… Продаж шприців не зменшується, навпаки, їх усе більше і більше купує саме молодь.

Оцени новость →
Просмотров: 893
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров