ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Коли б міським головою був я…

Новости в Борисполе

Років тридцять тому в московській «Літературній газеті» з’явилась рубрика «Если бы директором был я». Це я звертаюсь до тих, хто пам’ятає ті часи, бо молодь просто цього не знає. Тоді з усіх кінців Союзу до редакції надходили цікаві, неординарні, а часом неймовірні пропозиції. Ми їх читали. До того ж усе, що надруковане, було повчальне.
Тепер немає Радянського Союзу. Але у пам’яті залишився, як нині говорять, цікавий проект. Читабельний і діловий.
Нагадаю, що через сім років станеться надзвичайна подія для нашого міста. Борисполю виповниться тисяча років. Знаменна дата? Безумовно. Треба готуватися до цього свята? Сам Господь велів.
Отже, гряде тисячоліття. І нинішня владна команда почала здійснювати те, що декларував перед виборами кандидат на міського голову Анатолій Соловйович Федорчук. Неймовірний факт — лише цього року у Борисполі заасфальтовано 27 вулиць. Освітлюються вулиці, прокладаються тротуари тощо.
Але у кожного мешканця міста є свої думки, уподобання. І підказка. Незважаючи на економічну кризу, яка як прийшла, так і піде, місто буде жити і розвиватися. Запропонуємо міській владі, міському голові А.С. Федорчуку, що і як зробити, щоб Бориспіль став одним з найкращих міст України. Це реально, бо саме цього бажає бориспільцям Анатолій Соловйович. До того ж, він уважно читає міські газети і рекомендує членам своєї команди прислухатися до голосу громади.
Отже, треба з чогось починати. На жаль, місто наше не може похвалитися пам’ятками давнини. Можливо, лише одна будівля у Борисполі має статус довгожителя. Це колишня школа №2. Говорять, що вона збудована на початку ХХ століття. Ще одна будівля досить знайома всім мешканцям міста — стара «пожарка». Вік її, певно, років шістдесят.
Саме на неї зверну увагу. Бо вона має досить цікавий вигляд як архітектурна споруда. До того ж, нині тут розташоване управління містобудування та архітектури.
Тут і роботи не так багато. Дах уже замінено, залишилося облагородити стіни, надати їм належного вигляду. І буде ця будівля своєрідною візиткою Борисполя.
Сподіваюся, що мешканці міста відгукнуться на пропозицію «Вістей». Отже, пишіть, а, можливо, хто й зайде до редакції, щоб поділитися своїми думками. Будемо раді, бо хочемо, щоб наше місто стало найкращим.

Оцени новость →
Просмотров: 754
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar
0
1 Спам
Если все бориспольчане начнут нести свои светлые идеи к мэру, то зачем ему тогда содержать за бюджетный счёт - аналитиков и советчиков по благоустройству города????
avatar

Новости по теме

Новости партнеров