ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Перевірки на дорогах?

Новости в Борисполе

Весільний кортеж машин вирвався з Рогозова і взяв курс на Бориспіль, а потім і Київ… Машина з нареченим та супроводжуюча відірвалися від інших. Авто ж з естонськими номерами «пасло задніх».
Віктор Іванович був явно не в настрої. Треба ж було йому сісти саме в цю машину.
— Колю, ти що розучився їздити. Доганяй.
— Не можу, — відповів «естонський» Коля.
Поясню. Родичі нареченого живуть в Естонії. І, звичайно, приїхали на весілля. Та й Україну відвідати дуже хотілося. Як-не-як, скучили за рідними, друзями.
Віктор Іванович наполягав на своєму. Тоді Коля розтлумачив невгамовному пасажиру, що у них, в Естонії, за перевищення швидкості порушник правил дорожнього руху має сплатити штраф у тисячу доларів.
Віктор Іванович своє гне: «А чи не можна якось з поліцейським вирішити це питання?»
Коля вже дратівливо: «Ні в якому разі». А ще наш іноземний гість додав, що за керування автомашиною у нетверезому стані порушнику «світить» в’язниця.
Ось так, не порушуючи швидкості, й доїхали гості до будинку нареченої на Оболоні.
Багато років підряд на дорогах України йде автомобільна війна. Щогодини на шляхах країни гинуть десятками люди. А що вже говорити про річну статистику скалічених, загиблих. Вона фантастично сумна: від дев’яти до двадцяти тисяч людей — жертви цієї неоголошеної війни.
Нарешті нещодавно набрав чинності закон про нові правила дорожнього руху, коли порушникам доведеться сплачувати кругленькі суми. Та й пішоходам теж буде не солодко. Щоб не створювати аварійних ситуацій, переходити дорогу їм можна лише на зелене світло світлофора і в належному місці.
То яка ж ситуація зараз на дорогах Київщини?
Дзвоню до начальника відділення ДАІ у Бориспільському районі Федора Васильовича Шевченка. Він просить перенести роботу над репортажем на понеділок. І на це були вагомі причини. Його люди задіяні на зустрічі гостей, що прибувають мало не з півсвіту в аеропорт «Бориспіль», а потім прямують до Києва відзначити сумну річницю голодомору.
Отже, домовляємося на понеділок. Знову прокол. «Зрештою, — говорить Ф.В. Шевченко, — дзвоніть о дев’ятій у вівторок».
Дзвоню о дев’ятій, о десятій і т.і. Мобільний теж мовчить…
Можете зрозуміти, шановні читачі, як то бути журналісту, коли не виконане редакційне завдання.
Зрештою, не лише журналіста турбують питання безпеки на дорогах, а й пересічних мешканців Борисполя.
Федоре Васильовичу, газета «Вісті» завжди готова до співпраці, але ж у форматі чітких домовленостей, бо ці питання такі болючі…
Так сталося, що я об’їхав дорогами хіба що не пів-Європи. І вже не дивуюся, який там порядок. Але мене «хвилюють» дороги моєї країни і ті, хто робить усе можливе для нашої безпеки.

Оцени новость →
Просмотров: 751
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров