ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

На сцені — молоді, красиві, розумні

Новости в Борисполе

У цей день у клубі державного аеропорту «Бориспіль» повний аншлаг. І не даремно, адже відбувається подія неординарна. Проводиться конкурс «Випускниця-чарівниця» серед школярок Борисполя. Саме тому всі дороги учнів міських шкіл ведуть до клубу аеропорту. Учасниці конкурсу, учні, вчителі, батьки, друзі — всі тут, бо конкурсантки надзвичайно чарівні.
А тепер знайомтеся з тими, на чию долю випало стільки аплодисментів, усмішок, вітань. Ось вони, героїні дня — Юлія Куранда (ЗОШ №1) (фото 2), Мирослава Бойчук (ліцей «Дизайн-освіта»), Ольга Власенко (ЗОШ №3), Жанна Сидорович (гімназія «Перспектива»), Альона Іванкова («Школа лінгвістики»), Ірина Гаврилюк (ЗОШ №6), Наталія Верна (ЗОШ №7), Інна Демидовська (ЗОШ №8).

Відзначимо, що судді приїхали із Переяслава-Хмельницького, отже, про якусь там зацікавленість і мови не може бути. У підсумку змагань, на мій погляд, судили чесно і справедливо.
Перемогла Юлія Куранда з найвищою сумою балів — 100! У чотири рочки відбувся її перший виступ на сцені. І вже багато років вона щиро радує нас піснями і танцями, щедро даруючи свої таланти глядачам. Хай таланить їй у виборі професії. Саме її увінчали короною переможниці.

Оцени новость →
Просмотров: 802
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров