ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

БОРИСПІЛЬСЬКЕ ПІДНЕБЕССЯ ОЗОЛОТИЛОСЯ

Новости в Борисполе

Свято-Миколаївський храм нарешті озолотився — над ним встановлено позолочений купол.
Настоятель храму отець Микола ще напередодні мав проблеми. Але, як він розповів кореспондентові «Вістей», світ не без добрих людей. Зайшов отець Микола до міськвиконкому й першого зустрічного запитав, чи не знайдеться в нього трохи грошей на підйомний кран, щоб встановити купол. Незнайомець, яким виявився підприємець Олег Медвідь, без вагань сказав:
—Викликайте кран. Завтра зранку будуть гроші.
—Тепер ми будемо оздоблювати приміщення, —каже отець Микола. – Спочатку покладемо підлогу, поштукатуримо стіни. Згодом засклимо вікна, кошти на які нам виділив меценат і благодійник Андрій Мазур. Розпис стін почнемо дещо пізніше. А найсвятіший день у будівництві кожного Храму Божого – встановлення хреста на куполі. Це дійство у нас відбудеться тижнів через два. Прибуде сам Патріарх Київський і всієї України-Руси Філарет. Буде запрошено всіх меценатів, які допомагали в будівництві церкви, усіх прихожан, усіх бориспільців, які бажають, щоб храм стояв вічно.
А колишнього Книшового цвинтаря вже нема. Тепер ця територія схожа на якусь площу. На ній роботи з облаштування меморіалу пам’яті померлих і загиблих розпочнуться навесні. Церковна споруда, яка нині зводиться, — це лише дзвіниця до майбутнього Свято-Миколаївського собору. Його будівництво розпочнеться найближчим часом. А поки що на молебні будемо збиратися ось тут. Ми віримо в поміч людей і Бога.
Новобудову відвідав Патріарх Київський і всієї України-Руси Філарет.

Оцени новость →
Просмотров: 790
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров