ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Відкрито найбільший продовольчий магазин у Борисполі

Новости в Борисполе

У неділю в Борисполі офіційно відчинив двері тисячам покупців великий продуктовий «ЕКО-маркет».
Він займає торгівельну площу в 2 тис. кв.м. І товару в ньому сила-силенна — 18 тисяч найменувань. Приємно, що у цей скрутний час додалося близько 160 робочих місць для бориспільців.
У вельми людний день 16 листопада у магазині можна було вибрати товар на будь-який смак та й ще за акційною ціною. Тобто, якщо у день відкриття сардельки коштують 20 грн. 99 коп., то пізніше їхня ціна складає 27 грн. 98 коп., відповідно сир «Російський» — 28,99 грн. і 37,50 грн., мінтай — 14,29 і 21,21 грн.
Чому б покупцю не скористатися такою слушною нагодою, коли асортимент, пропонований магазином, дійсно зашкалює: овочі, фрукти, крупи, кондитерські вироби, борошно тощо. Є їжа й для братів наших менших — котів та собак.
У святковий день розігрувалися цінні подарунки — плазмові телевізори та ноутбук, а «Сімейна олімпіада» та «Дитячі розваги» пропонували дітворі розіграш трьох велосипедів та солодкі сюрпризи.
Тисяча ж покупців, котрі здійснили в день відкриття покупки на певну суму, отримали продуктові набори.
Там, де свято, там і веселощі. Та ще й які! Відомий в Україні і популярний, особливо у молоді, гурт «Скрябін» дав великий концерт.
На відкритті «ЕКО-маркету» міський голова Анатолій Федорчук привітав бориспільців з такою неординарною подією і висловив надію, що ціни тут будуть помірні.

Оцени новость →
Просмотров: 884
Рейтинг: 1.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров