ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

За парканом оживає казка

Новости в Борисполе

Щодня, минаючи ділянку міського парку, де бориспільський підприємець Микола Іванович Грона проводить ландшафтний благоустрій, бачу, як на очах змінюється і оживає колись похмура низина. Навіть незважаючи на огорожу, вже видно дерев’яні альтанки та дивовижної форми зелені насадження. Але так кортить зазирнути за той паркан і побачити зблизька усі дива, які вже сьогодні народжують у серці казку.
Микола Іванович Грона погодився провести екскурсію доріжками казкового куточка, хоча роботу ще не завершено.
Фонтанчик із рибкою на верхівці та клумби навколо нього, обсаджені самшитом, можна побачити не заходячи на територію будівельного майданчика.
— Біля фонтану ще поставимо лавочки, щоб матері з дітками могли посидіти. На клумбах ростимуть не тільки хризантеми. Навесні ще досадимо квітів…

Ряд дерев’яних альтанок, покрівлі яких видно із Київського Шляху, прикрашають квіти хризантем, за ними вже встановлено дубове водяне колесо. За ним стоятиме ще одна альтанка, з якої вода спадатиме на колесо і крутитиме його. Неподалік розташується дитячий майданчик, дизайн якого відрізнятиметься від уже встановлених по місту.
Через каскад водойм зведено два ажурних містки. У водоймах вже встановлено освітлювальні елементи фонтанів та підсвічування на схилах. У водоймах плаватиме риба, яку можна буде роздивитися зблизька із оглядового майданчика над водою. Чистота води підтримуватиметься за допомогою системи фільтрів.
У центральній частині парку збудовано щось схоже на великі круглі альтанки з пологими конусоподібними покрівлями. Саме такий вигляд матиме літнє кафе, де відвідувачі зможуть купувати солодощі, морозиво та прохолоджувальні напої.

На межі із ділянкою ландшафтного благоустрою та центральною алеєю парку височіє оригінальна споруда з альтанкою на другому поверсі. Виявляється, на першому поверсі розміщено громадський туалет, а альтанка ж є оглядовим майданчиком. По центру буде встановлено фонтанчик із питною водою у вигляді скульптури з глечиком. І це не єдина скульптура, яка прикрашатиме мальовничий куточок парку.
Облагороджену зону освітлюватимуть і високі ліхтарі старовинного стилю, і низенькі світлові доріжки вздовж паркових стежин.
А навесні головною прикрасою стануть зелень та квіти. Вже сьогодні висаджено близько тисячі дерев і кущів, включаючи самшитові бордюри для клумб. Це при тому, що поки висаджувались тільки зимостійкі рослини.
Знову і знову хочеться розповідати про таких мрійників, як Микола Іванович Грона. От тільки болить душа, коли пригадуєш, як «вишукано» вміють знущатися бориспільські вандали навіть над найчарівнішими куточками міста. Спробуймо всі ми бути небайдужими, щоб ніхто не зміг зіпсувати подаровану Борисполю казку.

Оцени новость →
Просмотров: 948
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров