ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Василь Вірастюк зустрівся із бориспільськими школярами

Новости в Борисполе

Чемпіон Європи 2007 року, багаторазовий рекордсмен світу, володар титулу «найсильніша людина планети» 2004 і 2007 років завітав до ЗОШ №7 у рамках проекту «Здоров’я через освіту».
Зустріч школярів із богатирем Василем Вірастюком влаштувала компанія «Проктор енд Гембл», підприємство якої — «Тамбрандс Україна» — надає шефську допомогу школі.
У захваті від того, що школу відвідав такий гість, були усі школярі, яких набилося у зал «під зав’язку». Адже, як зазначив міський голова Анатолій Федорчук, так щастить не кожному місту, а тим більше освітньому закладу. Приємно було, що відомий спортсмен не «прочитав лекцію» присутнім про користь занять спортом, а доніс це до дітей. Взявши участь у діалозі із ними, найцікавіші питання і відповіді на які ми пропонуємо Вашій увазі.

— Василю Ярославовичу, чи є у Вашому житті дуже важлива для Вас річ або ж іграшка?
— Такою іграшкою в останні роки для мене є штанга у тренажерному залі. Саме їй я багато чим завдячую у своєму житті. Так, у мене не було такого дитинства, як у всіх інших дітей. Зате було своє, яке й дало сильний поштовх до реалізації себе. Не допускайте такого, щоб ви сиділи вдома і не знали, куди себе подіти. Пам’ятайте: вам обов’язково треба себе знайти у цьому житті.

— А як Ваші батьки ставляться до того, чим Ви займаєтесь?
— Моїй мамі завжди надзвичайно важко спостерігати за ходом подій тих чи інших змагань. Незважаючи на те, що програми по телебаченню ідуть у записі, вона знає, яке місце я посів. А, подивившись чергову трансляцію, вона щоразу телефонує мені й говорить: «Сину, ти так гарно сьогодні виступав, але я тебе прошу: залишай цю справу, бо вона така важка».

— Яка вправа Вам найтяжче вдається?
— У моєму виді спорту найтяжчим для мене є станова тяга. Тому зараз я маю проблеми зі спиною, а відтак, ще більші проблеми із цією вправою.

— Зі скількох років почали професійно займатися спортом?
— Взагалі спортом я почав займатися із 10 років, коли ходив ще у третій клас. Хоча до того я пробував плавання, вільну боротьбу, футбол, кульову стрільбу. Але згодом зупинився на такому виді спорту, як легка атлетика: штовхав ядро. Професійна ж моя кар’єра почалася тоді, коли завдяки спорту я почав заробляти на життя, тобто, спорт став моєю професією. Важко визначити, коли це було. Мабуть, десь на початку 2000-х років.

— А чи хотіли б, щоб Ваші сини теж зайнялися цим видом спорту?
— Що стосується саме мого виду спорту, то не хотів би, щоб сини працювали так важко, як їхній тато. Але хотів би, щоб займалися спортом, однозначно! Так, мій старший син, якому зараз 5,5 років, ходить на заняття зі східних єдиноборств і уже має жовтий пояс.

— Як ставилися у школі до вчителів?
— Та дуже добре ставився. Інколи навіть на руках їх носив, бо здоров’я дозволяло. Улюбленим вчителем був, звичайно, викладач фізкультури.

— Чи маєте якусь мрію?
— Ще з дитинства мріяв про створення сім’ї. Завжди хотів мати повноцінну сім’ю, синів. А тепер, коли це у мене є, хочу ще мати власний будиночок і маленьку доньку.

• • •
Насамкінець Василь Вірастюк авторам найцікавіших, на його погляд, запитань подарував футболки зі своїм зображенням та відвідав тренажерний зал, який нещодавно відкрили у школі.
Фото Володимира Піскуна

Оцени новость →
Просмотров: 759
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров