ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

«Деу Ланос» завалив півмагазину

Новости в Борисполе

Можна уявити шоковий стан працівників магазину Бориспільського МСТ, що на Дзержинського, 54, коли у розпал робочого дня (об 11.55) потужний удар зруйнував лицьову стіну, вдавив у магазин раму зі склом, яка звалила холодильник для напоїв. Холодильником придавило директора магазину.

Продавець, яка вибігла на вулицю, щоб побачити, що трапилось, встигла тільки помітити легковик «Деу Ланос», який здав назад, зачепивши ще одну машину, і швидко поїхав з місця події. Та далеко заїхати не зміг. Машина залишала за собою слід рідини, за яким і відшукали автомобіль з пом’ятим капотом та вибитим склом неподалік від недільного ринку. Щоправда, під час події бачили водія і пасажира, а знайшли вже тільки водія. За свідченнями очевидців, він ходив хитаючись. Маємо інформацію, що експертиза на вміст алкоголю дала позитивний результат. З неофіційних джерел також стало відомо, що за кермом знаходився не власник автомобіля. Транспортний засіб було залишено на ремонт.
Директорові магазину, можна вважати, пощастило: вона відбулася забиттям грудної клітини та переляком. А от приміщення постраждало капітально.

Оцени новость →
Просмотров: 756
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров