ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Ще й купи листя з’явилися

Новости в Борисполе

Бориспіль і так не встигає вирішувати проблему зі сміттям, аж ось з’явилася нова — «листопадова». На боротьбу із осіннім листям вийшли як комунальники, так і учні міських шкіл, активно згрібаючи опале листя у купи. Але їхня праця, мабуть, залишиться неоціненою, адже листя з кожним днем стає все більше: його б у нові купи згрібати, так старі ще не повивозили. А тому складається враження, що Бориспіль потопає у листі.
От і скидають жовте листя до старих куп, які б перетворилися на такі собі «листяні піраміди» посеред міста, так вітер, люди і собаки не дають. Тиждень (якщо не більше) прикрашають центр міста купи листя, окремі із яких уже розрівняв вітер. Слугують також ці купи місцем для збору сміття: люди, мабуть, зважаючи, що все одно вивозитимуть, кидають «до гурту» порожні пляшки та пакети. Не залишаються байдужими до куп діти і собаки. І якщо перші руйнують ці «піраміди» ногами і обкидають один одного листям, то чотириногим вони стали чудовим місцем для нічлігу.
Київ уже відмовився від екологічно шкідливого спалювання листя, перейшовши на компостні ями. Зараз їх у столиці функціонує десять, до яких щодня приїжджають машини з опалим листям. А взагалі до проблеми утилізації сухого листя у Києві планують підійти комплексно, збільшивши кількість компостних дільниць та запровадивши механізовану переробку гілля і листя. Таким чином, запевняють столичні зеленбудівці, уже за декілька років проблем із утилізацією природного сміття у Києві не буде.
P.S. Як повідомили у виробничому управлінні комунального господарства, листя по місту не вивозиться через те, що вся необхідна техніка на сьогодні задіяна на Книшовому кладовищі, де вирізаються старі дерева та викорчовуються пеньки. Роботи там планують завершити до настання холодів (доки земля не затверділа від морозів), а тому листя по Борисполю ще близько двох тижнів вивозитися не буде.

Оцени новость →
Просмотров: 799
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров