ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Будівництво в аеропорту в алфавітному порядку

Новости в Борисполе

Всі, хто бував останнім часом в аеропорту, могли бачити, як розчищають територію вздовж дороги за півкілометра від «Борисполя». Ось саме це місце і стане новим пасажирським терміналом «Д», для якого минулої п’ятниці заклали символічну першу цеглину. На урочистій церемонії був міністр транспорту України Йосип Вінський, посол Японії в Україні Тадаші Ізава, посол Туреччини в Україні Ердоган Ішджан, генеральний директор аеропорту «Бориспіль» Борис Шахсуваров, представники місцевої влади.
Роботи з будівництва нового терміналу для пасажирів в аеропорту «Бориспіль» проводитимуть із залученням кредиту японського Банку міжнародного співробітництва. Вартість контракту складає 377 мільйонів доларів, з яких 167 мільйонів – японський кредит і 210 мільйонів доларів – власні кошти державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль». Підготовку території ще в кінці літа почала українська сторона, але зводити новий термінал буде турецька компанія «Догуш Іншаат», що стала переможницею тендеру з будівництва. Турецька сторона пообіцяла побудувати термінал не за 29 місяців, як це вказано у контракті, а за 26, тобто до грудня 2010 року.
Коли проект буде реалізований, а це заплановано на 2011 рік, то новий термінал «Д» площею 83,5 тисяч квадратних метрів зможе щогодинно приймати по 3 тисячі осіб! А це, в свою чергу, збільшить пропускну спроможність аеропорту до 14 мільйонів пасажирів за рік.
У величезній будівлі нового терміналу передбачено все необхідне для комфорту мандрівників і обробки багажу. Тут почнуть роботу 32 квиткові каси, сім стрічок видачі багажу, 40 стійок реєстрації, які з часом збільшать до 60. 16 місць паспортного контролю для тих, хто відлітає, і для громадян, які прилетіли до Києва, десяток електронних систем контролю вмісту багажу і більше півтора десятка спеціальних стійок митного огляду речей пасажирів.
На новому пероні зможуть припаркуватися більше 20 літаків різного класу, а навколо перону прокладуть спеціальну кільцеву дорогу для транспорту: автобусів і навантажувачів. Між будівлею нового терміналу «Д» і літаками для «зв'язку» буде 11 авіамостів.
Для під'їзду до терміналу «Д» побудують спеціальну півторакілометрову естакаду для автомобілів з однією смугою руху на в'їзд і двома – на виїзд, реконструюють існуючу дорогу, а також збудують підземні і надземні пішохідні переходи. На паркувальному майданчику на 850 автомобілів, облаштованому біля нового терміналу, пасажири, які відлітають, зможуть залишити свої автомашини. Для таксі і автобусів будуть окремі автостоянки.
Після урочистостей відбулася прес-конференція, одним із питань, що цікавило більшість журналістів, було питання, чи не перейде аеропорт у приватну власність…. На це Йосип Вінський відповів, що «у будь-якому випадку до Євро 2012 року аеропорт залишатиметься державною власністю»…
Щодо перспектив розбудови аеропорту «Бориспіль», то стало відомо, що паралельно розглядається проект будівництва ще і терміналу «E». «Авжеж, алфавітний порядок не порушуватимемо», – зазначив міністр транспорту України.

Оцени новость →
Просмотров: 765
Рейтинг: 1.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров