ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

За два роки у Борисполі може з’явитися підземний перехід і звуковий фонтан

Новости в Борисполе

У центрі Борисполя вже незабаром планується реалізувати два грандіозні проекти — будівництво пішохідного переходу і реконструкція площі перед приміщенням міської ради зі встановленням там музичних фонтанів. Поки що юридично неузгоджена дольова участь у цьому проекті міста й інвестиційної компанії, але швидше за все, ці два проекти об’єднають, створивши підземний торгівельний простір типу столичного «Глобуса». Адже на сьогодні Київський Шлях майже повністю забудований і для цивілізованої європейської торгівлі площі немає.
Розроблено проект інвестиційного договору, який дозволяє майже одночасно реалізувати ці два проекти. Тобто, першим етапом іде реконструкція і зведення підземного переходу біля кінотеатру, а наступним — розриття площі перед міською радою зі створенням підземної інфраструктури. Втілити заплановане в життя планується за два роки.
Проблему ж із рухом автомобілів Київським Шляхом будуть вирішувати не шляхом перекриття траси, а простіше: доки буде розбудовуватися одна частина площі, потік машин спрямують на другу частину площі. Можливо, згодом у процесі буде прийняте рішення у розбудові просунутися далі до «Сільпо».
У розрізі питання створення у місті пішохідного переходу буде розглядатися також варіант часткового інвестування проекту приватними підприємцями, які зараз працюють на так званій «лоховці». Єдиною умовою при цьому буде те, щоб цей перехід не перетворився на звичайну «трубу», яких у Києві багато, а став цивілізованим переходом, із дотриманням усіх норм та з естетичним архітектурним підходом (без різнокольорових та різних за розміром і візерунком кіосків). При прийнятті рішення із цього питання на сесії міськради депутати були одностайні: потрібно усе зробити так, щоб не було базару під землею.

Оцени новость →
Просмотров: 783
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров