ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

На площі перед міськвиконкомом не повинно бути ніякої політики

Новости в Борисполе

Гурт людей, переважно пенсіонерів, під червоними прапорами перед входом до Бориспільського міськвиконкому — видовище не нове. Вони знову вийшли протестувати. Але цього разу протестували не лише проти підвищення тарифів, як зазвичай. Ще однією причиною для обурення людей, які є поколінням наших батьків і дідів, став проект реконструкції площі перед міськвиконкомом із перенесенням з неї пам’ятника Леніну. Їх неважко зрозуміти. Адже цей монумент, який не має особливої художньої цінності, став невід’ємною частиною їхнього життя.
Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук, виступаючи перед учасниками зібрання, з усіх сил намагався достукатися до їхньої свідомості.
— Пам’ятник Леніну ніхто не збирається знищувати. Але планується реконструкція площі, будівництво підземного переходу. І для пам’ятника Леніну ми, разом з вами, оберемо інше місце.
Площа перед міськвиконкомом не повинна містити ніякої політичної атрибутики. Її центральним об’єктом має стати музичний фонтан.
Аргументи у відповідь були незмінними:
— Не потрібно нам підземного переходу (значить, нехай і надалі дорога забирає людські життя), не потрібно загальноміської площі, не потрібно фонтану… Залиште тільки Леніна на місці!
Можливо, досить хвилювати людей примарними гаслами та ідолами з минулого? Такі зібрання не допоможуть вирішити їхні життєві проблеми.

Оцени новость →
Просмотров: 782
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров