ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Зупинка для людей чи для «галочки»?

Новости в Борисполе

Довго чекали пацієнти і працівники Бориспільської центральної районної лікарні та мешканці вулиці Котляревського того моменту, коли ж нарешті на маршрутку можна буде чекати, стоячи на зупинці, а не посеред площі біля лікарні, забитої автівками, чи ще гірше — на дорозі. Довгоочікуваний момент нещодавно настав: навпроти центрального входу у лікарню нарешті з’явилася зупинка. Та радість від події трохи затьмарює той факт, що людей, які очікують на громадський транспорт, це зупинка може захистити хіба що від осіннього листя, яке у спокійну безвітряну погоду легко падає на землю.
Адже накриття має лише дах, а усі чотири її боки залишаються відкритими. Ну скажіть, хіба така конструкція підходить для нашого клімату, коли вітер, дощ чи сніг буде обвівати людей з усіх боків? Не врятує у непогоду і красивий візерунчастий дах. Хіба що влітку трохи прихистить від сонця. А якщо врахувати той факт, що певна частина тих, хто користується послугами маршрутки, — пацієнти лікарні, здоров’я яких вимагає затишку та відсутності протягів, складається враження (нехай пробачать проектанти), що зупинка була поставлена швидше «для галочки», аніж для людей.
Сам факт встановлення зупинки — добра справа. Ніхто ж і не сперечається. Проте радіти від того, що зупинка нарешті з’явилася, і від того, якою вона є, — дві великі різниці. Можливо, у планах відповідних служб і є доробити зупинку, але чи не краще доводити розпочату справу одразу до кінця, якісно і продумано?

Оцени новость →
Просмотров: 789
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров