ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Бориспільського Леніна покажуть у кіно

Новости в Борисполе

Бориспіль став знімальним майданчиком усього на півдня. Він привернув увагу кінематографістів завдяки пам’ятнику Леніну, адже в Україні небагато міст, де ще зберігся цей символ радянської епохи.
Віднедавна телекамери стали для Борисполя річчю звичною. Але коли минулої п’ятниці біля міського будинку дитячої творчості розгорнулися зйомки, було зрозуміло, що працюють не місцеві телевізійники. Мікроавтобус із назвою відомої телекомпанії, освітлювальні прилади, знайома багатьом «кіношна клацалка» для відліку дублів... До того ж, інтригували декорації на Будинку дитячої творчості, у якому, до речі, за радянських часів знаходився райком комсомолу: над входом майорів червоний прапор, а вивіска повідомляла, що то обласний комітет партії.
Учасники зйомок таємниці навколо своєї роботи не створювали:
— Знімаємо кіно, — охоче повідомив один із організаторів знімального процесу. Створюємо фільм за сюжетом роману Ірвіна Шоу «Багач-бідняк». От тільки дію перенесено у наші часи —1989-2005 рр. Фільм планується 12-серійним і називатиметься «Блудні діти». Зйомки розпочалися 12 вересня у Санкт-Петербурзі і мають закінчитися до кінця лютого наступного року.

Оцени новость →
Просмотров: 834
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров