ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Ціна протистояння — дах над головою

Новости в Борисполе

Уже вчетверте гуртожиток на Дзержинського, 164 у місті Борисполі опиняється в центрі протистояння.
Команда, яка приїхала виконувати рішення суду про виселення людей із гуртожитку на вулиці Дзержинського, 164, мала переконливий вигляд. Адже до Борисполя прибули вже не місцеві державні виконавці, а підрозділ примусового виконання рішень державної виконавчої служби головного управління Київської області («хлопці», які вже мають право вибивати двері та евакуйовувати майно).
Можна не сумніватися, що у них на руках були всі необхідні документи. Але навряд чи ці державні службовці мали уявлення про ситуацію, у яку потраплять. Адже їм на перешкоді стали люди — жінки з дітьми, яким загрожує втрата даху над головою. До мешканців гуртожитку приєдналася і група підтримки.
Хоча люди твердо стоять на тому, що їх позбавляють житла незаконно, судовий вердикт сьогодні не на боці мешканців гуртожитку. Тож вони обрали єдину реальну можливість, щоб не залишитися просто неба: відстоювати свої оселі до останнього. І представницька команда державних виконавців, яка прибула до Борисполя, щоб виконати рішення суду, не змогла відтіснити людей і пробитися до дверей.
Поряд із людьми стояли депутати міської ради. За їхньою версією, саме на той час і на тому місці у них було призначено зустрічі з виборцями. Але під час «зустрічі» під стінами гуртожитку із державними виконавцями тріщав одяг і на самих мешканцях, і на депутатах, і на непроханих гостях. Коли атмосфера почала занадто розпалюватися, між сторонами протистояння втиснулася міліція, утворивши живий бар’єр. Тільки після цього, коли стало очевидним, що люди не здадуть свій останній бар’єр, сторони перейшли до обговорення ситуації, актування подій, що відбулися. І хоча з самого початку державні виконавці були налаштовані чергувати під гуртожитком до 22.00, після перемовин із депутатами та мешканцями, схоже, вирішили не брати гріх на душу і не тероризувати людей. По обіді вони залишили спірний об’єкт, тільки працівники міліції залишилися чергувати.
Мешканці гуртожитку отримали ще одну відстрочку. Наскільки тривалу — невідомо. Сьогодні вони тривожаться, що на чергову спробу виселення виконавці можуть з’явитися без попередження.
Щодня мешканці перебувають насторожі і продовжують шукати способи правового вирішення своєї проблеми.

Оцени новость →
Просмотров: 808
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров