ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Бориспільські дороги реконструює Броварське підприємство

Новости в Борисполе

14 проблемних вулиць Борисполя вже цієї осені мають отримати нове асфальтове покриття від кращої компанії із будівництва доріг у регіоні.
За результатами оцінки тендерних пропозицій найкращою визнано пропозицію ВАТ «Броварське шляхово-будівельне управління №50». 17 вересня був укладений договір із переможцем торгів. На сьогодні ним уже заасфальтовано вулиці Щорса, Шолохова, Пушкіна-Лугова, Пушкіна-Київський Шлях, Б.Хмельницького, Городня, Тельмана, Будьонного.
За словами начальника управління житлово-комунального господарства Володимира Аврамчука, ВАТ «Броварське ШБУ №50» має великий досвід роботи у справі будівництва і реконструкції доріг, необхідну кількість техніки і висококваліфіковані кадри. Окрім цього, має організація свої залізобетонні заводи та лабораторію із перевірки якості асфальту. Таким «обмундируванням» може похвалитися далеко не кожне підприємство. Але ще один плюс від співпраці із Броварською організацією полягає у тому, що місто має відстрочку платежу. Кошти від облігацій (10 млн.грн.) лежать на депозиті, а відсотки із них можуть використовуватися для потреб міста. Більше того, гроші, згідно того ж таки договору, переможець тендеру отримає лише після закінчення усіх робіт.
От тільки не таланить щось із тротуарами: дороги для зручності автівок реконструюються, а тротуари для пішоходів — лише де-не-де. Так, щасливцями стануть ті бориспільці, які живуть на вул.Чубинського, адже ще тиждень тому на цій вулиці розпочалися роботи із облаштування тротуару довжиною 645 м. Цього ж року планують зробити тротуар і на вул. Ватутіна.
Не останню роль у відсутності на тій чи іншій вулиці тротуару відіграє і поведінка її мешканців. Адже поганою традицією у Борисполі є те, що господарі садиб у приватному секторі міста «виходять» за червоні лінії, будують там гаражі, «виносять» на вулицю паркани, роблять широкі під’їзди до дворів. Така ситуація склалася не за один рік, враз її змінити важко. І саме такі вчинки бориспільців тепер негативно вплинуть на розпочату реконструкцію, адже є можливість робити сучасні дороги від 4 м до 5,5 м у ширину, але такі «виноси» не дають зробити дороги такої ширини. Тож будуть вони 3,5 м. В окремих випадках унеможливлюють такі порушення мешканців вулиці зробити на ній і тротуар.
Тому робіть висновки, шановні. Перш ніж репетувати, що вулиця залишиться без тротуару, озирніться довкола, стоячи на ній. Можливо, побачите винуватця ситуації.

На фото: Робітники ВАТ «Броварське ШБУ №50» працюють над асфальтуванням вулиці у с.Нестерівка.

Оцени новость →
Просмотров: 824
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров