ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Бориспіль залишився без гарячої води

Новости в Борисполе

з 6 жовтня і аж до початку опалювального сезону бориспільці змушені будуть обходитися без гарячого водопостачання. А якщо не сплатять борги тепломережі, опалювальний сезон 15 жовтня може не розпочатися.
Наскільки реальними є такі загрози, розповідає «Вістям» перший заступник Бориспільського міського голови Микола Петрович Корнійчук.
— У міста закінчився ліміт на споживання газу, який ми закуповували для підігріву води. З 6 жовтня були опломбовані ввідні заслінки. У зв’язку з цим міським головою видано розпорядження про призупинення подачі гарячої води до 15 жовтня.

Бориспіль має великі борги?
— На сьогодні борг тепломережі газопостачальникам складає 837 тис. грн., у той час, як борг населення за спожите тепло сягнув 2 млн. 935 тис. грн.
Підприємства, що фінансуються з державного бюджету (військова частина, райвідділ міліції, військкомат, прокуратура, СБУ), мають борг близько 400 тис. грн. Місто не подаватиме тепла цим установам, доки вони не розрахуються з боргами.
Маємо також рекордсмени-багатоповерхівки, які тримають першість по заборгованості. Так, мешканці будинку на вулиці Бабкіна, 12 винні тепломережі 110 тис. грн., Головатого, 4 — 56,3 тис. грн., Кошового, 4 — 62,3 тис. грн., Новій ІІ, буд. 4 — 62,2 тис. грн., Робочій, 19 — 82,5 тис. грн., Червоноармійській, 11 — 46,8 тис. грн. Тепло до таких будинків почнуть подавати в останню чергу.
За тепло для бюджетних установ, які фінансуються з міського бюджету, Бориспіль боргів не має.
Населенню ми зобов’язані подати тепло із 15 жовтня, але в той же час, якщо населення не усвідомить свою відповідальність за оплату послуг, то і після 15 жовтня Бориспіль не отримає лімітів газу. Котельням просто ні на чому буде працювати.

Але ж «Бориспільтепломережа» завжди активно проводила роботу із боржниками.
— Так, але результати виявляються набагато скромнішими, ніж хотілося б. На сьогодні підприємством «Бориспільтепломережа» подано 4100 досудових повідомлень на 2,5 млн. грн. Із 290 позовів, поданих до суду, на кінець минулого тижня було розглянуто 213 справ, і прийнято позитивних рішень (на користь «Бориспільтепломережі») на суму 414,6 тис. грн. Найближчим часом ми матимемо змогу побачити, як виконавча служба виконуватиме ці рішення суду.
До речі, прізвища 213 абонентів, на яких уже є рішення суду, ми маємо право називати по радіо, на телебаченні і друкувати у пресі. Вони мають ще тиждень, щоб розрахуватися з боргами і не «прославитися» на все місто. Уявіть, що найбільша сума, яку споживач заборгував тепломережі, складає 12,3 тис. грн.!

Лікарняну котельню вже відремонтовано?
— Роботи із реконструкції котельні на вулиці Котляревського, яка обслуговує лікарню, на сьогодні майже завершено. Залишилося отримати дозвіл державної газової інспекції на подачу газу до котлів і дочекатися ліміту на газ.

А яка ситуація на інших міських котельнях?
— Усі інші котельні готові подати тепло. Щоправда, існує проблема на котельні УМБ-17. Там влітку, коли працівники УМБ-17 наводили порядок, вони зачепили розтяжку і завалили 30-метрову трубу. Слава Богу, обійшлося без жертв. Тепер вони за свої кошти виготовили нову трубу і найближчими днями її поставлять. На ремонті також знаходиться котельня на вул. Привокзальна. Але вона може працювати поки що на старих котлах, а нові монтуватимуться і вводитимуться в дію паралельно.
Існують проблеми на котельні, що на Київському Шляху, 14 (в районі РТП). Там стару котельню демонтовано, а на новій усі необхідні роботи виконано, затримка тільки за узгодженнями з інспектуючими організаціями. До 15 жовтня ці питання мають бути вирішені.
Основною проблемою на сьогодні залишається оплата за газ.

Оцени новость →
Просмотров: 822
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров