ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Молодіжний військово-патріотичний клуб „Ратоборець”

Новости в Борисполе

Молодіжний військово-патріотичний клуб „Ратоборець” В Борисполі є чимало різних клубів та спортивних секцій. Проте провідне місце посідає молодіжний військово-патріотичний клуб ”Ратоборець”. Він не тільки піклується про фізичне здоров’я юнаків, а й виховує справжніх чоловіків.

Громадська організація ВПК ”Ратоборець” була створена п’ять років тому, групою військових в запасі, яким не байдужа сучасна молодь.Основною метою клубу є військово-патріотичне виховання молоді, підготовка юнаків до служби у військах, навчання у військових навчальних закладах, привиття здорового способу життя, спряння у виховані морально та фізично здорового покоління.

Структура „Ратоборця” складається з секцій. Кожен бажаючий може обрати те, що йому до вподоби. До клубу можна записатися починаючи з 11 років.

На базі спортзалу клубу діють такі секції:
- таеквондо;
- айкідо;
- дзюдо;
- рукопашний бій;
та секція атлетичної гімнастики.

Основою занять в клубі є військово-прикладне діло. Молодь навчають основам військової тактики, топографії. Словом, створюють справжню школу виживання, бо всі заняття приближено до військово-польових умов.

Та й на цьому їхня благородна справа не закінчується. ВПК „Ратоборець” приймає участь у загальноміських та обласних заходах. Різні семінари, конкурси, польові змагання, де вони гідно представляють наше місто. А три роки тому плановий відділ громадської організації ВПК „Ратоборець” спланували та провели з дітьми міста Борисполя гру „Патріот”. Гра вийшла на всеукраїнський рівень, та згідно з указом Президента кожен рік в Україні проводяться молодіжні військово-спротивні ігри „Патріот”. Ідея яких була заснована в клубі.

До того ж в клубі можна знайти справжніх друзів, бо щоразу коли проходять змагання на природі запалюється вогнище й вже біля нього відбувається саме цікаве. Грають на гітарі, розповідають смішні історії, проводять цікаві ігри.

Головнокомандувачі ВПК ”Ратоборець” Шульга О.М. та Калошин В.В. запевняють, що основне завдання військових сформувати особистість та привити любов до Батьківщини.

Тож кому не байдужа доля Вітчизни, та хто прагне до здорового способу життя ласкаво просимо до клубу „Ратоборець”.

Наталія Чуловська (щотижневик "Форум експрес")

Оцени новость →
Просмотров: 1641
Рейтинг: 5.0/3

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров