ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

«Мерседес» залишив без світла цілий мікрорайон у Борисполі

Новости в Борисполе

Нещасливо почався цей тиждень для мешканців мікрорайону Розвилки у Борисполі: 22 вересня, у другій половині дня, у стовп лінії електропередач врізався «Мерседес». При цьому було пошкоджено автівку, повалено стовпа, а мешканців згадуваного мікрорайону залишено без світла. Водій машини, на щастя, не постраждав.

За словами працівників ДАІ, які невдовзі прибули на місце пригоди, ця аварія сталася через неуважність водія, який, їдучи на великій швидкості, не врахував погодні умови (нагадаємо, що у понеділок майже увесь день лив дощ) і врізався у стовп. На водія «Мерседеса» складений адмінпротокол про порушення правил дорожнього руху. Вид покарання — позбавлення водійських прав від 3-х місяців до 1-го року чи штраф у розмірі від 17 грн. до 68 грн. — залежить від рішення суду.

Так як цей стовп належить району електричних мереж (колишньому РЕМу), цікаво, чи буде хтось відшкодовувати фінансові втрати з приводу аварії? Саме це питання кореспондент газети адресував начальнику РП Андрію Миколайовичу Свербиусу, який повідомив, що світло у постраждалому мікрорайоні бригада мала відновити близько 16.00, у вівторок, 23 вересня. А щодо фінансового відшкодування, то, як пояснив Андрій Миколайович, РП буде чекати два тижні від дня аварії, а якщо водій не з’явиться до установи, то останні звернуться до ДАІ із проханням віднайти водія для фінансового відшкодування проведених ремонтних робіт.

Оцени новость →
Просмотров: 806
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров