ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Свято очима бориспільців

Новости в Борисполе

Найголовніші дійові особи на святкуванні – не запрошені артисти, не представники місцевої влади у святковій колоні і аж ніяк не торгові точки, розпорошені центром міста. «Першою скрипкою» загальноміського заходу є, звичайно, пересічні бориспільці та гості міста. Саме за їхньою чисельністю, настроєм, враженнями можна визначити: вдалося свято чи ні.

Сергій Леонідович:

«Я приходжу на святкування Дня міста вже вдруге за нового керівництва і задоволений тим, що людям влаштовують таке свято. Звичайно, що торік усе проходило, як на мене, якось святковіше, бо ж була тепла погода. Цього ж року хоча дощу і не було, але все ж таки похмура погода давала про себе знати: люди, мабуть, подумали, що цілий день буде лити дощ і не прийшли на свято. А даремно. Я, наприклад, багато чого цікавого на Дні міста побачив. От тільки щось не дуже мені сподобалось те, як була організована колона і як пройшли окремі організації: якось кволо, ніби не на святі, а відбувають трудодні».

Ольга Станіславівна:

«На такі загальноміські заходи я не часто ходжу. Цьогоріч же вирішила відвідати святкування, бо зацікавили афіші, які були розклеєні по місту, точніше, їхній зміст. І, хочу сказати, не розчарувалася, бо дещо із запланованого і проведеного організаторами таки дійсно було цікавим. Але хотілося б на наступний День міста на святковій сцені побачити тих людей, які щось вагоме зробили для міста, зробили свій внесок у його розбудову. Адже Бориспіль змінився на краще останнім часом. Мешканці знають, хто у цьому взяв участь, а ось побачити цих людей і почути щось про них у бориспільців немає змоги. Хотілося б, щоб на це зважили. А загалом свято, як на мене, вдалося».

Маргарита:

«Свято уже гарне тим, що воно свято. Рідко коли можна у Борисполі щось таке побачити, а їздити на такі заходи до інших міст чи до столиці у мене немає можливості. Сподобалося усе: концерт, конкурси, фестивалі. Приємно, що на свято приїхала Наташа Корольова, але мені, як молодій людині, хотілося б побачити і почути когось із сучасних відоміших артистів. От, до речі, шкода, що у Борисполі обмаль молодіжних концертів. Але, думаю, команда міського голови, яка «взялася» за місто із таким запалом, незабаром зважить і на цю ситуацію».

Оцени новость →
Просмотров: 799
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров