ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

І знову аварія на трасі Київ – Бориспіль

Новости в Борисполе

І знову аварія на трасі Київ – Бориспіль За попередніми даними та свідченнями очевидців автомобіль марки Ніссан, рухаючись в напрямку Києва по другій смузі, вирішив обігнати інший автомобіль, що рухався по першій смузі. В цей час на узбіччі проводилися роботи по обслуговуванню автодороги за участю спецтехніки (автомобіль ЗІЛ), що належить до ДП «Київський ОБЛДОРУПР». Мабуть швидкість руху Ніссана була досить високою, якщо він не побачив на своєму шляху перепону у вигляді автомобіля ЗІЛ з яким він в результаті і зіштовхнувся.
За словами працівників міліції, які були присутні при оформленні ДТП, у автомобілі Ніссан окрім водія, жителя міста Переяслав-Хмельницький якого забрала швидка із пошкодженням голови та іншими травмами, не було нікого. Водій автомобіля ЗІЛ обійшовся шоком. На місці ДТП ми більше не отримали ніякої інформації. Працівники міліції відмовилися коментувати те, що сталося та робити якісь висновки. Також ми не можемо сказати про стан водія окрім того, що він, за твердженнями працівників міліції, не був у стані алкогольного сп’яніння та потрапив до лікарні у свідомому стані.
Шановні водії. Будьте уважні на дорозі, дотримуйтеся правил дорожнього руху! Особливо на таких ділянках дороги, як Київ – Бориспіль.

Оцени новость →
Просмотров: 1372
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров