ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Бориспіль оновлюється до свята

Новости в Борисполе

У минулому номері газети були розміщені фотографії тих місць Борисполя, які не без «допомоги» місцевих мешканців підривають авторитет міста. Сьогодні ж друкуємо знімки місць, які навпаки прикрашають Бориспіль, готуючи його до святкування Дня міста, яке пройде 20 вересня

Улюбленим місцем відпочинку не тільки молоді, а й старшого покоління бориспільців, гостей міста стала алея біля ресторану «Альта», яку першою реконструювали у Борисполі. От якби тільки смітили на ній менше.

Міський годинник уже встиг стати красивим та зручним атрибутом центру Борисполя: звіряють за ним час не тільки перехожі, а й ті, хто проїжджає повз місто трасою Київ — Харків.

Оновлення Борисполя відбувається не лише у центрі — по всьому місту зводяться висотки, більшість із яких дійсно стануть його окрасою. Приємно, що сучасні будівельники відмовилися від радянського принципу зведення однотипних сірих братів-близнюків.

Познайомитися із життям міста у фотоілюстраціях віднедавна стало можливим завдяки встановленим при вході у парк сіті-лайтам. Для перехожих вони завжди будуть цікавими тим, що фотознімки оновлюватимуться.


Змінилися на краще і центральні зупинки, відремонтовані до свята. З’явилося також декілька нових, як-от біля «Бориспільсільбуду» та на зупинці маршрутів № 316, 317.

Згодом запрацює оновлений фонтан біля райдержадміністрації, який після реконструкції за естетичною красою стовідсотково «переплюне» той, що біля «Бориспільсільбуду». Якби ж тільки люди оцінили працю інших і зберегли його!!!

Оцени новость →
Просмотров: 785
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров