ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Бориспільці «готуються» до Дня міста 2008

Новости в Борисполе

До 20 вересня, коли Бориспіль відзначатиме своє свято, залишилися лічені дні. Повним ходом триває підготовка до святкування, яка має фінішувати красивими загальноміськими гуляннями. Та, як виявилося під час пішої прогулянки містом, більшість бориспільців не зробила жодного кроку назустріч чистоті та охайності хоча б на День рідного міста. Навпаки, незадовго до свята ними ніби робиться усе «на зло»: почастішали випадки вандалізму та аморальності, а місто масово і стихійно обклеюється папірцями із оголошеннями...

Не зважаючи ні на прохання, ні на попередження про штрафи, які представники міської влади неодноразово робили «порушникам» естетичного вигляду тієї чи іншої вулиці (а відтак усього міста), уперті бориспільці не бажають прибирати від своїх парканів будівельні матеріали. (фото 1)

Ті, хто встановив бювет, що знаходиться через дорогу навпроти стоматологічної поліклініки, і не думали, що він стане таким антипопулярним. До того ж, улюбленим «об’єктом» вандалів.(фото 2)

Нічні гуляки «під руку із зеленим змієм» останнім часом чомусь облюбували бордюр у парку. Мабуть, відкорковуючи пляшку із пивом, у п’яному дурмані вони постійно зривають «дах» цього бордюру. От би цю силу та на розбудову міста!(фото 3)

У самісінькому серці міста у парку, по сусідству із торгівельним комплексом «Фокстрот», широко розкинулася купа сміття, «проігнорувавши» сміттєві контейнери, що стоять поруч. Із такою інтенсивністю заповнення майданчиків сміттям і повільним його вивезенням бруд і до центру може дістатися.(фото 4)

Вщент заклеєні оголошеннями старі зупинки — звичне для Борисполя явище. Однак безпощадна рука бориспільців і нові зупинки не пожаліла. Звісно, а чого чекати? Хтось інший вільне місце забере! Дощок для оголошень у місті ж немає!(фото 5)

Головним болем залишається сміттєвий майданчик, що за приміщенням податкової інспекції і дорогою до редакції. Інтенсивно його наповнюють мешканці сусіднього приватного сектору. А ось прибирати бруд у комунальників не завжди знаходиться час.(фото 6)

Щоранку територія біля «Сільпо» і реконструйована площа біля «Альти» вщент усіяна різноманітним сміттям, яке залишають після себе нічні гуляки. Добре, коли прибиральниці зранку це неподобство встигнуть прибрати, а якщо ні, то отак до обіду, а то і цілий день доводиться ходити центром міста у бруді.(фото 7)

Це ж наскільки треба не любити своє місто, щоб так трощити зупинки, паркани, ліхтарі, сіті-лайти. І при цьому кричати: нічого у місті не робиться. А що ви самі, шановні вандали, робите для того, щоб місто було кращим?(фото 8)

Таке собі ноу-хау останнім часом можна зустріти на вулицях Борисполя: афіші та плакати скотчем якийсь розумник додумався примотати до дерев та стовпів. Куди тільки не заводить людей фантазія та катастрофічна нестача у місті дощок оголошень. (фото 9)день міста, день борисполя, День города БОРИСПОЛЬ
Оцени новость →
Просмотров: 867
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров