ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

На переїзді відкриють лікарню

Новости в Борисполе

У Борисполі в районі переїзду звільнилося приміщення комунальної власності, площею 261 кв. м, яке раніше орендувалося під офіс. Міська влада вирішила звільнені площі на вулиці Київський Шлях, 11 виділити для медичної установи. Заступник головного лікаря Бориспільської центральної районної лікарні Володимир Іванович Ляшенко, оглянувши приміщення, підтвердив, що у ньому можна облаштувати лікувальний заклад.
— Там 12 кабінетів, коридор, зручний хол — достатньо площі, щоб розмістити медамбулаторію загальної практики сімейної медицини. Щоправда, приміщення потребує капітального ремонту, в тому числі реконструкції водоканалізаційної системи. Адже вода повинна бути у кожному кабінеті, де приймає лікар. Зате взимку у приміщенні тепло, у ньому встановлені металопластикові вікна, є вентиляція, що дозволяє підключити витяжку для лабораторії.
Загалом там можна розмістити увесь набір спеціалізованих кабінетів, необхідний для медамбулаторій загальної практики сімейної медицини: реєстратуру, лабораторію, кабінети прийому лікаря-терапевта, педіатра, стоматолога, акушерський кабінет, фізіотерапевтичний, маніпуляційну, перев’язочну... Хочемо організувати ще й денний стаціонар на 5 ліжок.
Така установа дуже необхідна у мікрорайоні, де нині проживає близько 4,5 тисячі населення, і багато з них — літні люди. А варто ще враховувати і майбутніх мешканців будинку, який зводиться поряд.
Лікар загальної практики сімейної медицини має право приймати пацієнтів із проблемами таких галузей медицини, як терапія, кардіологія, неврологія, отоларингологія, офтальмологія. Він може встановити первинний діагноз, надати першу допомогу, а потім, у разі необхідності, направити пацієнта до фахівця відповідної спеціалізації у поліклініку ЦРЛ чи безпосередньо на стаціонар.
Дуже зручно, коли в мікрорайонах є невеликі лікувальні заклади, де можна отримати первинну медико-санітарну допомогу. Борисполю впроваджувати таку практику нелегко, оскільки немає вільних приміщень. І все ж, схоже, справа таки зрушила з місця. Дай Боже, щоб втілення її в життя не затягнулося надовго.

Оцени новость →
Просмотров: 800
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров