ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

До Дня Борисполя оновлять фонтан

Новости в Борисполе

Знаходячись у самому серці міста, фонтан біля приміщення райдержадміністрації просто зобов’язаний бути красивим та затишним місцем для відпочинку. Та все якось не складалось: то багато років «загальноміського застою» гальмували його роботу, то місцеві мешканці (уже за нової влади) час від часу йому «скручували голову». Та нещодавно знову взялися за його реанімацію. Цього разу усе серйозно, адже наступного року ця архітектурна споруда святкуватиме своє 30-річчя.
«Фонтан був збудований у 79-му році, — пригадує перший заступник міського голови Микола Петрович Корнійчук. — Попрацював під час проведення Олімпійських ігор у Радянському Союзі, а потім зупинився на багато років. Його роботу місто разом із фірмою «Аскольд» відновило у 2005 році, але вже цього року фонтан перестав працювати через те, що був у дуже поганому стані. Дається взнаки поважний вік, але і люди «доклали рук» до його закриття. Так, на «кульбабі» були виламані труби, які за стільки часу поржавіли, відпала плитка, дно було у непривабливому стані. Тому прийнято рішення про реконструкцію фонтану, який є одним із місць у Борисполі, де вдень приємно посидіти у затінку. У вечірній та нічний час, там, звичайно, зовсім інший «відпочинок», після якого, зазвичай, комунальники вигрібають купи сміття».
Роботи із реконструкції фонтану виконує фірма «Аскольд». Варто зазначити, що фонтан не просто оновлять, а дещо змінять його зовнішній вигляд. Так, поруч із «кульбабами» буде встановлений іще один фонтан у вигляді парасольки, і вода буде литися із нього рівномірно. Коштувало це диво міському бюджету близько 1 тис. євро. Колір фонтану залишиться блакитним, його стіни обкладуть морозостійкою плиткою, а ось бордюр буде не рівним, як було раніше, а напівокруглим, щоб зверху на ньому було незручно ставити пляшки. На дні уже обладнано по шість ліхтарів для підсвітки «кульбаб» та «парасольки». Великі метрові плити, які зараз «обрамляють» фонтан, замінять на тротуарну плитку, якою виклали площу біля «Альти».

Оцени новость →
Просмотров: 876
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров