ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Години-пік у Борисполі відміняються?

Новости в Борисполе

Введення в дію оновлених графіків руху мікроавтобусів, згідно із якими маршрутки будуть їздити через кожні 3 хвилини, мають вирішити проблеми із перевезеннями пасажирів у пікові години
Нововведенням це назвати не можна. Швидше буде більш суворішим контроль, зокрема за роботою водіїв. За словами спеціалістів, будуть виконуватися графіки — не буде натовпу на зупинках у ці проблемні години. А зараз нестача громадського транспорту у години-пік відчувається, на думку головного спеціаліста з питань автотранспорту Тетяни Григорівни Слободської, тому, що перевізники підробляють, укладаючи договори ще з якимись підприємствами і працюючи як розвозки тоді, коли їм потрібно перевозити пасажирів на відповідних маршрутах. Після того, як кожен існуючий у Борисполі маршрут, отримає новий графік, а перевізники будуть чітко його дотримуватися, проблеми годин-пік мають зникнути. Як зникне і та проблема, що увечері десь після 20.00 громадський транспорт у місті не завжди знайдеш, бо окремі водії, попрацювавши до 19.00, просто з’їжджають із маршрутів. За новими графіками, деякі маршрутки будуть виїжджати не о 6.00, а, наприклад, о 8.00, але будуть працювати до 22.30. Для контролю за водіями біля «Смаку» уже зараз працює оператор. Вона контролює час, коли водії рушають із зупинки, і час, коли вони, зробивши «ходку», повертаються на неї. Є проблема із вулицею Каховська — окремі водії, ігноруючи те, що на маршрутці висить табличка з інформацією, що мікроавтобус має їхати до цієї вулиці, категорично відповідають на питання пасажирів: «До Каховської не їду». Таким чином вони порушують схему маршруту. Тут вражає пасивність пасажирів: почувши таку відповідь, вони мовчки сходять на зупинці і чекають на іншу маршрутку, навіть не намагаючись з’ясувати, чому ж водій не їде на Каховську, якщо на табличці зазначено протилежне. Пасажири ж у таких випадках мають право і повинні вимагати, щоб водій їхав до цієї, проблемної поки що, вулиці. Водії ж, у свою чергу, бачачи, що такі випадки «проходять», нахабніють і крутяться виключно у центрі, де більше пасажирів, а, отже, буде більшим заробіток. Після введення в дію графіків, такі «маневри» стануть неможливими. Адже донедавна мікроавтобуси маршруту №3 чомусь були ніби поза графіком. Масовими були випадки, коли його водій не їхав до Каховської, а тільки до Дзержинського, під’їжджав до «Смаку», завантажувався і їхав далі по маршруту.
Нові графіки уже затверджені, зараз вони випробовуються. І, якщо буде потрібно, до них внесуться зміни та поправки. Почали їх впроваджувати із маршрутів №5, №7, №4, №10, №6, а із 20 серпня планується запустити і центральну гілку.

Оцени новость →
Просмотров: 814
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров