ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

БОРИСПІЛЬСЬКІ ПОВІТРЯНІ ПІРАТИ ДІЮТЬ НА ЗЕМЛІ

Новости в Борисполе

Як мешканець Борисполя, я добре поінформований про ситуацію у нашому аеропорту. Зокрема про те, що він уже давно зажив поганої слави як такий, де з чемоданів викрадаються цінні речі. Тому, відлітаючи до однієї з країн, фотоапарати та іншу техніку забрав із собою на борт літака.
«Зачистка» чемоданів у аеропорту «Бориспіль» триває вже кілька десятків років. До яких тільки заходів не вдавалася адміністрація. Масово звільняла потрошителів, вивішувала у службових приміщеннях цілі галереї їхніх портретів, дехто навіть потрапив за ґрати на кілька років, але крадіжки не припинялися.
Днями Мінтранс України заявив, що найбільше крадіжок фіксується нині, у розпал туристичного сезону. А це істотно псує імідж країни. За словами міністра транспорту Йосипа Вінського, розпочався третій етап заміни персоналу, спійманого на гарячому. Заметушилася й Генпрокуратура. За її даними, найбільші перевізники за минулий рік отримали близько 11 тисяч звернень із приводу крадіжок речей із чемоданів та валіз. Авіакомпаніям МАУ та «Аеросвіт» уже довелося компенсувати пасажирам збитків на кілька десятків мільйонів доларів.
Та скарг могло бути набагато більше. Просто люди виявляють пропажу вже вдома, коли розпакують чемодани. І повертатися, щоб з’ясувати стосунки з перевізниками, вже немає сенсу.
Раніше злодії крали, так би мовити, навпомацки, вибираючи, на їхній погляд, найдорожчі чемодани, а тепер їм на допомогу прийшов технічний прогрес. Всі речі просвічуються під час проходження митного контролю. Тут головне — мати спільника з митниці або служби безпеки, котрі вказують, який чемодан треба потрошити. Та й самі злодюжки вже мають прилади, за допомогою яких можна розгледіти, що знаходиться за непрозорими стінками валіз.
Камери спостереження ніякого ефекту не дають. Під їхнім пильним оком — всі порядні і чесні. Головний етап злодійства – безпосереднє завантаження речей у літак. Тут камер немає. Кожен з вантажників, подейкують, виносить товаром чи грішми приблизно 1000-5000 доларів. Спіймати на гарячому крадіїв ще нікому не вдавалось. Хоча тут ще й досі згадують «фірмову» анекдотичну історію, коли вантажник необачно забув свою рацію у чемодані пасажира і та заговорила вже пізніше...
За підозрою у розкраданні вантажу пасажирів відсторонено від роботи весь особовий склад міліційного лінійного відділу аеропорту «Бориспіль». Як вийти з цієї ситуації, здається, знає міністр транспорту Йосип Вінський, котрий вважає, що потрібно створити спеціальну фірму, яка забезпечуватиме порядок.
Але де гарантія того, що охорона над охороною не спокуситься й собі поживитися «здобутками» вантажників?
Слабкою втіхою для наших авіаторів можуть бути хіба що подібні факти крадіжок речей із вантажу пасажирів у російських аеропортах, про що кілька днів тому заявили їхні речники по телебаченню.

Оцени новость →
Просмотров: 863
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров