ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Хто кого?

Новости в Борисполе

Ця заржавіла перекладина у заростях конопель яскраво символізує протиборство між здоровим способом життя і тим, який веде в нікуди, бо пов’язаний із вживанням наркотиків, алкогольних напоїв, палінням тютюну. Хто сьогодні перемагає, видно на цій світлині. В Україні уже немає жодного міста або регіону, вільного від наркотиків. З початку 90-х років кількість наркозалежних серед наших співвітчизників щорічно збільшується на 10-12%, і нині на обліку у медичних установах їх перебуває 173 тисячі, 5 тисяч із яких — неповнолітні. Обізнані люди говорять, що реальні цифри майже вдесятеро більші! А від наркоманії і до СНІДу — півкроку. Вітчизняна статистика свідчить, що 73% ВІЛ-інфікованих є споживачами наркотиків. За неофіційними даними експертів Міністерства охорони здоров’я, нині кількість хворих на імунодефіцит складає 436 тисяч осіб, або майже 1% населення країни, причому 70% з них — молодь! Додайте сюди ще таку проблему, як алкоголізм, що стрімко поширюється серед підлітків і від якого щорічно гине близько 40 тисяч українських громадян.
Не є тут винятком і місто Бориспіль та Бориспільский район. Лише за офіційними даними, наведеними головним лікарем ЦРЛ В’ячеславом Вікторовичем Євтушенком, на обліку перебувають 103 наркомани, 12 хворих на СНІД та 83 інфікованих. І серед них троє дітей.
Можливо, уже настав час усією громадою взяти до рук величезну сапу і виполоти з нашого суспільства усе дурман-зілля, розчистивши дітям світлу дорогу до здорового способу життя, а, отже, і до майбутнього. Бо інакше — «погібоша акі обри»!

Оцени новость →
Просмотров: 784
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров