ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Замість старої «клітки» — новий культурно-розважальний центр

Новости в Борисполе

Його будівництво у бориспільському парку зараз у розпалі. А першими, хто дізнається, у якому ж стилі буде оформлено цей заклад, стануть саме читачі «Вістей»
Про те, яким буде зовнішній вигляд округлого культурно-розважального центру, донедавна не знав навіть сам забудовник — ЗАТ «Агробудмеханізація». Остаточне рішення про це було прийняте нещодавно, тож свіжою інформацією щодо стилю закладу із кореспондентом газети поділився голова правління Володимир Шалімов. Перебравши безліч варіантів, зупинилися все-таки на стилі «хай-тек»: алюмінієвий фасад буде гармонійно поєднуватися із дзеркальними прозорими вітражами. Цей стиль обрали через те, що заклад все-таки будується для сучасної молоді, якій сьогодні ближче хай-тек, аніж класика.
У «володіння ним» вона вступатиме увечері, а до 18.00 цей комплекс буде відданий дітям, адже місця для занять хореографією та співом вистачатиме для декількох колективів одночасно. Матиме комплекс зал для занять хореографією (із душовими та туалетом) та кабінет хореографа. Усе — заради місцевих юних талантів, які відвідуватимуть ці гуртки безкоштовно. До їхніх послуг буде і студія звукозапису, облаштована суперсучасною і дорогою апаратурою. Підлога буде повністю освітлюватися і сяяти всіма кольорами. Для комфорту усіх, хто знаходитиметься у культурно-розважальному комплексі, буде кондиціювання.
Та це не означає, що доросле населення не матиме доступу до бориспільського центру відпочинку. Заклад буде для всіх, адже його розміри дозволяють проводити загальноміські заходи, концерти місцевих та приїжджих зірок. І сьогодні, незважаючи на те, що будівництво ще не завершене, на першому поверсі вже вимальовується великий танцювальний зал, котрий може «трансформуватися» у концертний зі сценою для виконавців. Окрім цього, тут же, на першому поверсі, будуть кафе і бари. Але лише із безалкогольними та слабоалкогольними напоями. А ось ресторану там не буде. Та він і не потрібен у такому закладі. На другому ж поверсі будуть розміщені столики для відвідувачів, звідки буде видно все, що відбувається внизу на танцполі.

Оцени новость →
Просмотров: 858
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров