ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Бориспіль «під прицілом»

Новости в Борисполе

На 56-тисячне місто лише один громадський туалет. Багато це чи мало? Мізерно, я б сказала! Адже занадто вже багато мінусів у цьому питанні проти єдиного плюса — відремонтованої громадської вбиральні.
Проблемою наявності громадських туалетів у місті люди починають перейматися, коли «на практиці» відчують її на собі. Так, одного дня до редакції завітав чоловік зі своєю історією на цю тему. Активно жестикулюючи, він у деталях розказав, як довелося по центру «колесити» у пошуках туалету (сам чоловік не місцевий). Добре, що «припекло» саме у центрі міста, а на околиці що б робив? Адже до закладів та установ просто так із вулиці «носика припудрити» не пускають, а до центру встигнеш добігти — радій, а не встигнеш — твої проблеми.
Подібні скарги отримує газета і через Інтернет, але вже від молодого покоління. Свідомі молоді бориспільці, для яких улюблений багатьма варіант куща чи стіни будинку є неприйнятним, нарікають на те, що після 22.00 єдиний у місті туалет закривається, а до вбиралень окремих розважальних закладів, не купивши чогось у барі, так просто і не пройдеш.
Про людей, які у Борисполі проїздом, взагалі окрема мова. Адже умовних позначень у місті «днем із вогнем» не розшукаєш, а запитати у перехожих не кожен зважиться. До того ж, навряд чи з першого разу можна буде отримати відповідь, бо навіть не усі місцеві мешканці знають, що після реконструкції туалет вижив, ремонтом його не знищили і зовнішній вигляд він зараз має дещо інший. «Єдиний громадський», як і раніше, — у парку. От тільки збиває з пантелику необізнаних із ситуацією його замаскованість під торгівельний заклад. Більше того, про його розташування там можна дізнатися, лише підійшовши ближче до приміщення. І це — для людей із нормальним зором. А що робити тим, у кого із цим проблеми? Але навіть людина, яка добре бачить, але не знає значення літер WC (адже є і такі), у своєму пошуку так і залишиться ні з чим. Бо вивіска, що є на приміщенні, саме так і сповіщає: «WC», а не «туалет».
Після реконструкції громадська вбиральня помітно погарнішала, але і зменшилася у розмірах також. За порядок у ній відповідає один працівник — жіночка середніх років, яка і розповіла кореспондентові газети про те, як живеться єдиному безкоштовному туалету в місті у перші дні після відкриття. Виявляється, користується він попитом не тільки у випадкових перехожих, а й у відвідувачів розважальних закладів, які знаходяться поруч. Це увечері. Вдень клієнтів менше, але роботи прибиральниці більше, адже, незважаючи на оголошення, розміщене на дверях при вході (на фото), відвідувачі охайністю не відзначаються.
Офіційно туалет працює до 23.00, але, за її словами, інколи зачиняється і трохи пізніше. Проте життя у Борисполі вирує цілу ніч, а тому на ранок результати цієї «життєдіяльності» жахають не тільки перевернутими урнами чи засміченими фонтанами, а й патьоками на стінах окремих будинків, а відтак і тротуарах. І якщо раніше замість туалету нічні гуляки використовували «тил» магазину «Смак», що в центрі, то останнім часом облюбували одну зі стін приміщення податкової інспекції. Дивись, так і до «білого будинку» доберуться…
P.S. Дивлячись на «це», складається враження, що скільки тих туалетів у місті не настав, стіни, кущі та під’їзди все одно будуть «під прицілом».

Оцени новость →
Просмотров: 710
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров