ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Реконструкція доріг коштуватиме Борисполю 9 мільйонів гривень

Новости в Борисполе

Здійснити заплановані ремонтні роботи місто зможе завдяки випуску облігацій внутрішньої місцевої позики на цю суму під 13,5% річних
Здійснити заплановані ремонтні роботи місто зможе завдяки випуску облігацій внутрішньої місцевої позики на цю суму під 13,5% річних
Ця тема стала основною на прес-конференції, яка відбулася у понеділок, 21 липня, в інформаційній агенції «ЛігаБізнесІнформ».
Представники Бориспільського місцевого керівництва на чолі із міським головою Анатолієм Соловйовичем Федорчуком та представниками «Укргазбанку», завдяки якому і стала можливою ця позика, розповіли, як вдалося налагодити співпрацю, чому пішли шляхом випуску облігацій та куди підуть позичені гроші.
Міський голова наголосив, що однією з найболючіших проблем Борисполя є дороги. 9 млн. грн., які вже незабаром надійдуть до місцевого бюджету, поділили між дорогами міста, які найбільше потребують реконструкції. Це такі вулиці: Пушкіна, Лугова, Київський Шлях, О.Вересая, Суворова, Кутузова, Південна, Гоголя, Садова, Карла Маркса, Городня (а також провулок Городній), Нижній Вал, Чернишевського, Шолохова, Тельмана, Суворова, Щорса, Б.Хмельницького, Молодіжна, Франка, Р.Люксембург.
Доречно відзначити, що Бориспіль — єдине місто обласного підпорядкування із кількістю населення менше ніж 100 тисяч, якому вдалося отримати таку позику.
Рік тому керівництво Борисполя, вирішивши отримати кошти для міста через випуск муніципальних облігацій, довго вагалося, із яким же банком співпрацювати у цьому питанні. У результаті зупинилися на «Укргазбанку», адже із ним місто поєднує не тільки випуск цих облігацій, а також і те, що усі комунальні підприємства обслуговуються саме у цьому банку.
Погасити позику місто повинно 16 липня 2013 року.

Оцени новость →
Просмотров: 766
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров