ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Зупинки для людей чи для сміття?

Новости в Борисполе

Щоразу, виходячи із маршрутки на одній із бориспільських зупинок чи очікуючи на ній громадського транспорту, дивуюся: наскільки це треба не поважати себе та інших, щоб довести до такого стану більшу частину міських зупинок! Обклеєні численними папірцями з оголошеннями, обписані та розмальовані, більшість із них своїм зовнішнім виглядом відбивають бажання їздити маршрутками взагалі. Краще пройтися пішки, ніж чекати на транспорт біля такого посміховиська, та ще й поруч переповненої за ніч, або й гірше — перекинутої урни.
Добре, що хоч комунальники навідуються до міських зупинок, а то перетворилися б вони на стихійні сміттєзвалища. От тільки оголошення із їхніх стін ніхто не поспішає зішкрібати, а люди, бачачи це, продовжують у декілька шарів наліплювати своє «куплю», «продам», «терміново потрібні». Адже немає у місті необхідної кількості стендів для таких оголошень (особливо на околицях), от люди і «змінюють цільове призначення» парканів, стін будинків, стовпів, об’єктів зовнішньої реклами. Швидко «доходять руки» бориспільців і до нових зупинок. Наприклад, ті дві, що у районі Пенсійного фонду: пройшло небагато часу від дня їхнього встановлення, а прозора стіна однієї із них уже поламана, на цілих же стінах майорять папірці із оголошеннями.
Та вершиною недбалості і нахабності бориспільців стала ситуація, у яку потрапила міська зупинка на вулиці Головатого майже навпроти території «старої газконтори», як її називають місцеві мешканці. Справа в тому, що за останній час вона перетворилася на справжній смітник: окремі люди, які мешкають у цьому мікрорайоні в приватному секторі, увечері почали носити під її стіни пакети зі сміттям, щоб вранці сміттєвоз комунгоспу їх забирав. За ніч собаки порозривають ці пакети, порозкидають по території сміття, що в них було, а вранці ті, хто чекають на маршрутку, стоять на зупинці в оточенні порожніх пластикових пляшок, картопляного лушпиння, розірваних папірців.
Сміттєвоз, зазвичай, підбирає пакети, які біля цієї зупинки залишає прибиральниця, замівши територію довкола неї. От спостережливі місцеві мешканці завдяки цьому і вирішують проблему зі сміттям на своїй вулиці, підкидаючи пакети, як зозуля дитинчат, туди, звідки їх вивозять. З одного боку, їм мало б бути соромно за це. А з іншого, червоніти має депутат округу, який до цього часу не потурбувався про створення вуличних комітетів і організацію вивезення сміття із цього мікрорайону. А також і місцеве керівництво, яке не проконтролювало такі дії, а тому частково винне у цій ситуації. Адже, незважаючи на те, що у Борисполі потроху заворушилися зі створенням і легалізацією вуличних комітетів, окремі вулиці приватного сектору лише зі слів знайомих знають, що це таке — вивезення сміття. А від цього страждає усе місто, виявляючи у різних мікрорайонах такі стихійні сміттєзвалища. Як-от на цій зупинці.

Оцени новость →
Просмотров: 817
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров