ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Шокуючий відпочинок школярів на березі Чорного моря!

Новости в Борисполе

Група школярів з Борисполя приїхала відпочивати в місто Феодосію. Ще в потязі всі мріяли про прекрасне життя в Криму, без батьків. На жаль, мрії так і залишилися мріями. Якщо хто-небудь читав або чув про фашистські концтабори - ті нас зрозуміють. Почнемо із жорстокого режиму:
- 7:00 – підйом;
- 7:30 – ранкова зарядка;
- 7:45 - прибирання кімнат;
- 8:00 - лінійка (запитується, навіщо мучити сонних дітей два рази за ранок, зарядка і лінійка??? І це під час відпочинку, літніх канікул!)
Господи, а які в нас умови проживання... Якщо хто-небудь уявляє сон під класною дошкою, то це саме воно!!! Повна антисанітарія. Кого ми тільки не бачили: павуків, клопів, тарганів...
А ставлення. Ми, бориспільці, для обслуговуючого персоналу табору - бруд. Нас ніхто не розуміє, а головне - не слухають! Уявіть собі клас у 42 кв. м, у якому спить 19 дітей. І це в Криму, при 35 градусній спеці.
Ми винні в усіх смертних гріхах табору. Винні в тому, що сушили в кімнаті рушника, проспали ранкову зарядку, не хочемо харчуватися їжею в їдальні, не хочемо танцювати на дискотеці (а звідкіля візьметься настрій до танців), мовчимо.
Найцікавіше, що дійсно мовчимо. Добу й одну ніч не було води. Ніякої! Після дороги абияк. на 4-ий день, помилися. Прикольно звичайно, їсти немитими руками: уся їжа прилипає до пальців, спробуйте. Потім, звісно, ніч потрібно сидіти, вибачте, в туалеті. Отруєння! Та скільки того життя. Зате гарно нам говорять: „Їжа в нас "здорова"! День шукала картоплю в супі - даремно мучилася. Так добре, що мені хоча б щось подібне до супу поставили, а іншим - дали п'ять шматочків твердого сиру, адже супу не вистачило. Хліб в Україні - дефіцит, ми його смак давно забули.
Заговорилися про їжу. Я забула, якої я статі: жіночої чи чоловічої. Душ то в нас - повний відстій: без гачків, замків, кабінок. Просто висить п'ять трубочок. Хочеш помитися - не комплексуй, біжи першим. Головне, щоб води вистачило. І не важливо, хто ти - 45-літня тітка або 8-річний хлопчисько. Ну, краще, ніж комунізм.
А керівники в нас - казка. З ким можна порівняти? Так, з героями Олеши "Три товстуни". З ким? З трьома товстунами! Сидять три жирні баби і ділять між собою задоволення від спостереження за " відпочинком дітей". А ми навіть і посміхатися розучилися.
У листі все не напишеш, а побачити - і ворогові не побажаю! Хочу додому! Дуже! Мама, забери мене!
Ціль листа або, як говорять, висновок:
"Батьки, ви любите своїх дітей? Діти, вам жити приємно? НЕ ЇДЬТЕ в табір "Блакитна лагуна"!!! Це тільки назва заворожуюча, а насправді - в'язниця!!!

Оцени новость →
Просмотров: 902
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров