ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У бориспільському «Шерифі» покалічено молодого хлопця

Новости в Борисполе

Надзвичайна подія сталася минулого четверга у нічному клубі «Шериф» — у бармена, який готував коктейль черговому клієнту, із рук вилетів келих і палаючий абсент облив молодого хлопця, який був поруч. Тіло постраждалого частково охопив вогонь, гасити який кинулися його друзі. Одразу ж було викликано швидку допомогу і міліцію. За неофіційними даними, цей бармен працював тимчасово, навіть без оформлення, підміняючи, які зараз знаходяться у відпустках.
На питання у якому стані привезли постраждалого, у Центральній районній лікарні відповіли, що 4 липня опівночі до травмапункту поступив хлопець із опіком I-II ступеня обличчя, дихальних шляхів, обох верхніх кінцівок, грудної клітки. Йому була запропонована госпіталізація у відділення Бориспільської лікарні, але для лікування хлопець обрав обласну. За словами медиків, зважаючи на те, що симптоми у хворого не важкі, лікування триватиме до двох тижнів.
***
Тієї ж ночі навпроти «Шерифа» по Київському Шляху автомобіль насмерть збив дівчину. У приватних розмовах свідки події розповіли, що загибла перебігала дорогу не на світлофорі, у ДТП взяла участь «Тойота», а швидку довелося чекати дуже довго.

Оцени новость →
Просмотров: 898
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров