ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Шановні бориспільці зверніть увагу

Новости в Борисполе

Шановні бориспільці!
У світі немає жодної людини, жодної сім’ї, яка б рано чи пізно не опинилася сам на сам з великим горем — втратою близької людини. У такі хвилини ми хочемо достойно провести в останню путь померлого. Саме тому у нашому місті постало нагальне питання будівництва нового паталого-анатомічного відділення Центральної районної лікарні. Адже одним із показників здоров’я суспільства є ставлення його членів до померлих. На жаль, у нашому місті цей показник вкрай низький.

Орієнтовна вартість будівництва складає 15 млн. грн. Таких коштів у бюджеті міста немає, а чекати на допомогу від держави – це марна справа. Тому я вимушений звернутися до Вас, громадян міста. Нехай будівництво паталого-анатомічного відділення стане спільним проектом влади та громади.

Закликаю, щоб кожен мешканець міста, кожний трудовий колектив виконав святий обов’язок – узяв посильну участь у його фінансуванні та перерахував 1/10 своєї місячної заробітної плати, пенсії, стипендії до Цільового фонду соціально-економічного та культурного розвитку міста Борисполя:
Код ЄДРПОУ 23570059 Місцевий бюджет
Р/р 31514931700004 в УДК в Київській області МФО 821018
У призначенні платежу вказувати: КБК 50110000 для будівництва паталого-анатомічного відділення.
Не залишайтеся байдужими до життя нашого рідного міста!

Міський голова Анатолій Федорчук
Дійсно, будівництво паталого-анатомічного відділення — одне із нагальних питань сьогодні у Борисполі. Те, у якому стані знаходиться нинішнє відділення, державу не цікавить і не хвилює. Так уже склалося, що питання подібного характеру самотужки доводиться вирішувати на місцях. Одним містам це під силу, а інші, усвідомлюючи, що «не потягнуть», за це навіть не беруться.

Бориспіль зробив рішучий крок — прийняв рішення, що нове паталого-анатомічне відділення потрібне. Сподіваємось, що такої ж думки і Ви, бориспільці. Хочеться вірити, що за 17 років незалежності Ви усвідомили, що того, чого хочеться і що потрібне, треба досягати самотужки, забуваючи про блюдечко з обідком. Адже хтось інший за нас і для нас це вже не зробить. Не будьте ж байдужими до самих себе!

Оцени новость →
Просмотров: 917
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров